ЗІ СВЯТОМ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ.

DSC_2880

З нагоди Дня фізичної культури і спорту у переповненій залі Будинку дітей та молоді міста Дубно відбулися урочистості на які були запрошені ветерани спорту, фізкультурники, провідні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, а також викладачі фізичного виховання нашого коледжу. Міський голова Василь Антонюк привітав усіх присутніх зі святом та вручив нагороди кращим спортсменам, тренерам, вчителям фізичної культури міста. В тому числі було нагороджено грамотою та грошовою премію викладача фізичного виховання медичного коледжу Фика Михайла Михайловича.

За підсумками спартакіади серед студентської молоді міста 2014-2015 навчального року Дубенський медичний коледж був нагороджений за перше місце дипломом та пам’ятним кубком .

До відзначення кращих працівників фізичної культури і спорту долучились представники торгової марки „ Gera “, які вручили цінні подарунки.

DSC_2818

DSC_2849