Шануємо пам’ять героїв визволителів

IMG_1175Не­хай ко­жен ге­рой, що по­ліг за сво­бо­ду сво­єї Віт­чиз­ни, спо­чи­ває мир­но! Уро­чис­тос­ті до Дня виз­во­лен­ня міс­та Дуб­но від­бу­ва­ли­ся на міс­це­во­му вій­сько­во­му кла­до­ви­щі

17 бе­рез­ня 1944 ро­ку від­бу­ло­ся вигнання ні­мець­ко-фа­шис­тських за­гарб­ни­ків з міс­та-ге­роя Дуб­но. Прой­шов  рів­но 71  рік , а по­дії, за­кар­бо­ва­ні в очах оче­вид­ців не вти­ха­ють.

Зі слів ветерана Великої Вітчизняної війни Грищенко М.О.: «Того дня було неймовірно холодно, був міцний мороз, всюди було сніжно». Але сьогодні, певно, погода також хоче вшанувати пам’ять про загиблих..

Традиційно проведено вшанування померлих під час подій, проведений молебень за загиблими героями, вічна хвилина мовчання…

Студенти ІІІ БЛ(9) групи  вшанували пам’ять героїв, поклали вінок біля пам’ятника Невідомому солдату, від імені усього колективу Дубенського медичного коледжу.

До  усіх  сказаних слів  долучився і голова міської ради Антонюк В.А., який привітав ветеранів зі святом, вшанував пам’ять загиблих та побажав наснаги та віри усім солдатам, які відстоюють честь рідної України.

Справді, ми повинні рівнятися на  тих героїв, які поклали життя за свободу та мир на рідній землі, підтримувати бійців ,які сьогодні виборюють мирне життя на Сході.

Трохимчук Олена, студентка ІІІ-БЛ(9)