Вищий комунальний навчальний заклад
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

IMG_0351

На базі Дубенського медичного коледжу 5 березня 2015 року відбулося чергове об’єднане заняття шкіл підвищення педагогічної майстерності викладачів-початківців медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненського регіону на таку тематику: «Професійно-орієнтовані завдання як засіб реалізації міжпредметних зв’язків у процесі навчання студента-медика». Провів заняття досвідчений методист Рівненського базового медичного коледжу, кандидат педагогічних наук, Лукащук Микола Миколайович. Переймали професійний досвід під час чергового об’єднаного засідання школи підвищення професійної майстерності викладачів-початківців педагогічні та методичні працівники Дубенського медичного коледжу, Рівненського базового медичного коледжу, Костопільської філії Рівненського базового медичного коледжу, Рокитнівського медичного училища.

Під час заняття розглядалися такі важливі на сучасному етапі розвитку педагогіки питання: «Формування навчальних компетентностей студентів-медиків в умовах міжпредметної інтеграції», «Роль інтеграційних процесів при викладанні природничих дисциплін у процесі формування спеціалістів-медиків», «Рецепт та його складові у процесі вивчення латинської мови» та ін.. З доповідями на занятті виступали викладачі фундаментальних та природничо-наукових дисциплін Дубенського медичного коледжу: викладач біології, Іваночко Тамара Павлівна та викладач медичної біології та генетики, Василевич Іванна Миколаївна, – які всебічно дослідили та висвітлили науково-методичну проблему: «Професійно-орієнтовані завдання як засіб реалізації міжпредметних зв’язків у процесі навчання студента-медика під час викладання дисциплін природничо-наукового спрямування.» Іванна Миколаївна поділилась із присутніми на занятті школи викладачами досвідом розробки та використання в навчально-виховному процесі професійно-орієнтованих завдань із медичної біології, генетики, фізіології людини.

Молоді викладачі Дубенського медичного коледжу, відвідавши дане заняття, отримали користь та позитивний досвід з методичної співпраці із колегами з інших медичних навчальних закладів Рівненської області.