Комунальний заклад

DUBNOMED@UKR.NET м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
тел.: приймальної комісії (095) 402-3545; (093) 389-3671

IMG_0310Голови циклових методичних комісій Дубенського медичного коледжу обмінялися професійним досвідом із колегами з медичних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області

На базі Дубенського медичного коледжу 5 березня 2015 року відбулося об’єднане засідання голів циклових комісій медичних навчальних закладів Рівненського регіону на тему: «Шляхи формування професійного інтересу в студентів медичних навчальних закладів: з досвіду роботи».

В роботі засідання взяли активну участь педагогічні та методичні працівники Рівненського базового медичного коледжу, Дубенського медичного коледжу, Рокитнівського медичного училища та Костопільської філії Рівненського базового медичного коледжу. Привітав учасників методичного об’єднання та побажав плідної роботи заступник директора з навчальної роботи Дубенського медичного коледжу, викладач-методист Малюта Віктор Ростиславович. Під час засідання були розглянуті та обговорені такі науково-методичні проблеми: «Мотивація студента до навчання – шлях до формування професійного інтересу», «Практичне заняття як одна з основних форм навчально-виховного процесу», «Психологічні аспекти та їх роль у стимулюванні пізнавальних інтересів студентів в процесі навчання», «Проблеми міждисциплінарної інтеграції при викладанні спеціальних дисциплін стоматологічного профілю», «Професійне спрямування дисциплін природничо-наукового циклу», «Реалізація між предметних зв’язків на заняттях хімії та біології: практичний аспект», «Шляхи формування професійного інтересу у студентів медичних навчальних закладів засобами дисциплін педіатричного профілю», «Предметні компетентності при вивченні фізики студентами-медиками засобами індивідуалізації навчання».

Цікавим був виступ викладача педіатрії Дубенського медичного коледжу, голови циклової комісії клінічних дисциплін педіатричного профілю, Андрощук Вікторії Миколаївни, під час якого вона поділилась власним педагогічним та методичним досвідом формування професійного інтересу у студентів медичних навчальних закладів засобами дисциплін педіатричного профілю. Загалом всі студенти-медики зацікавлені у високих результатах своєї навчальної та практичної діяльності, тому що в медицину вони йдуть за покликанням серця, щоб рятувати здоров’я та життя людям.

Члени педагогічного колективу Дубенського медичного коледжу відмічають для себе корисним брати участь у методичних об’єднаних засіданнях різного рівня з ціллю обміну досвідом із колегами з інших навчальних закладів. Така форма співпраці сприяє зростанню професійної компетентності та методичної креативності викладачів.