Студенти першого курсу ознайомилися із особливостями роботи комп’ютерних сервісів для вивчення профільних предметів

  • Категорія запису:Новини

IMG_027927 лютого Викладач інформатики Поліщук В’ячеслав Михайлович провів для студентів групи І БЛ(9) відкрите практичне заняття із теми: «Комп’ютерні сервіси для вивчення профільних предметів». Юні медики із захопленням поринули у світ сучасних мультимедійних технологій та інтернету.

На занятті викладач організував індивідуальну співпрацю кожного студента із комп’ютером, практичний тренінг із набуття вмінь та навичок використання найпопулярніших он-лайн сервісів для вивчення профільних предметів, забезпечив процес формування інформаційної компетентності сучасних медиків. Заняття було цікаве, логічно структуроване, ефективно використані сучасні педагогічні та інформаційні технології. Студенти проявили активність у ознайомленні із особливостями роботи таких он-лайн сервісів: LinguaLoe, Zigote Body, WolframAlpha, Mathexpert, – які є найпростішими у використанні інтернет-ресурсами для вивчення анатомії та фізіології людини, іноземної мови, математики, хімії, фізики, астрономії, біології, генетики та інших навчальних дисциплін.
Студенти-медики під час заняття переконались, що навчатися за допомогою сучасних інформаційних технологій легко, весело, приємно та ефективно.