IMG_9858  12 лютого 2015 року викладач фізики та астрономії, старший викладач Юрова Ольга Іванівна   провела відкрите практичне заняття для студентів групи 1 БЛ(9) із фізики з теми „Оптика”.

Ольга Іванівна провела заняття комбінованого типу, де було показано роботу в групах, індивідуальну роботу студентів, фронтальні демонстрації та лабораторний експеримент.Метою заняття було вивчення хвильових властивостей світла. Крім цього, одним із завдань було вдосконалити техніку зняття результатів вимірювання фізичних величин та визначати похибки результатів.

Представлена методика заняття дозволяє без значних зусиль з боку викладача досягти високих результатів засвоєння матеріалу та активності студентів, і, як показує досвід, використовується на кожному занятті.

Студенти із задоволенням та інтересом вивчають фізичні закони навколишнього світу та їх вплив на розвиток медичної науки.

Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри - невідкладні стани" (з 03.10.2022 по 07.10.2022), триватиме до 03.10.2022 включно.