Вищий комунальний навчальний заклад
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72
IMG_7795 У кінці листопада 2014 р.на базі ВКНЗ “Дубенський медичний коледж” відбулася регіональна конференція неврологів Рівненської області «Інсульт. До і після»  ( Сучасні підходи до лікування мозкового інсульту та судинно-мозкових захворювань).

На конференцію були запрошені доцент кафедри психіатрії Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького, к.м.н. Долішня Надія Іванівна, старший ординатор Львівської обласної клінічної лікарні Федоришин Людмила Вікторівна. У роботі конференції взяли участь районні неврологи Рівненської області.

Коло питань, яке обговорювалося у  ході конференції, викликало інтерес не тільки у неврологів, але й у фахівців інших спеціальностей-психіатрів, сімейних лікарів, офтальмологів,терапевтів.

Головний невролог УОЗ Рівненської ОДА, заслужений лікар України Гринчук Анатолій Дем’янович наголосив на проблемних питаннях,які стоять сьогодні перед неврологами щодо діагностики, лікування судинно-мозкової патології та їх ускладнень.

Учасників конференції привітали директор ВКНЗ “Дубенський медичний коледж” Рівненської обласної  ради, к.м.н Надія Венгрин та головний лікар КЗ “Дубенська ЦРЛ” Віктор Порицький.

Слухачі  з особливим  зацікавленням сприйняли інформацію Л.В. Федоришин про діагностикута лікування інсульту на ранніх стадіях з різною локалізацією. З  метою професійного впровадження всі присутні  ознайомилися з доповіддю клінічного ординатора про нові підходи до оцінювання важкості деменції, яка базується на сучасних світових наукових досягненнях.

Доцент  Н. І. Долішня  у своєму виступі розповіла про поширення розладів психіки у пацієнтів  в практиці лікаря-невролога, зокрема депресивних станів в післяінсультному періоді. У  роботі конференції взяли участь Вашинюк Олександр  Леонтійович – головний лікар медичного центру “Реавіта” м.Рівне, який ознайомив присутніх з роботою центру та питаннями післяінсультної  реабілітації, та  представники фармацевтичної компанії «ЕВЕР Нейро Фарма». Відповіді на питання, які виникали  у ході обговорення матеріалів доповідей, допоможуть у роботі лікарям – неврологам та представникам інших  суміжних спеціальностей.Отримана  під час конференції інформація сприятиме якісній роботі по діагностиці, лікуванню  пацієнтів з судинно-мозковою патологією та профілактиці післяінсультних ускладнень. Спілкування  учасників  зустрічі проходило  в теплій  товариській атмосфері.

Підготувала лікар-невролог КЗ « Дубенська ЦРЛ» Кирилюк В. М.