IMG_8827 22 січня 2015 відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 4-го курсу спеціальності «Акушерська справа». У залі зібралося чимало студентів, батьків та друзів. Дипломи молодшого спеціаліста отримали 32  випускники.

Привітала студентів директор коледжу – Надія Олексіївна Венгрин , яка у свій час теж закінчила  медичне училище. Вона  наголосила випускникам, що їхня альма-матер – один з найкращих навчальних закладів Рівненщини. Адже  готує висококваліфікованих молодших спеціалістів з медичною освітою.
Ростислав Васильович Андрощук – голова Державної кваліфікаційної комісії звернув увагу на високий рівень теоретичних знань випускників на державному іспиті та належне оволодіння ними практичними навиками.
Випускників цікавою  програмою   привітали студенти коледжу – учасники колективів художньої самодіяльності . Для них прозвучали музичні композиції, пісенні вітання.