відзнака за старання

рибачук1Є в групі студентів  4АЛ(9) староста – Альона Рибачук. На перший погляд, звичайна дівчина, симпатична, приємна. Але вирізняє її серед своїх друзів велика теплота її душі, бажання завжди допомогти, підстрахувати своїх друзів. Вона без вагань завжди бере на себе будь-які завдання, що адресовані студентам її групи. Тобто, посада старости групи для неї це не формальне виконання функціональних обов’язків, а постійна справжня турбота про цілу групу. Переймається вона і успішністю студентів і їхніми побутовими проблемами. І при цьому старається різними способами допомогти їм. Кому порадою, кому конкретними діями. Тому не дивно, що користується вона серед своїх друзів заслуженим авторитетом. Цінують її також і викладачі коледжу. Хоч, звичайно, доводиться нелегко їй самій. Адже і про себе, про своє навчання потрібно не забувати. А навчається вона дуже добре. Бере участь і в наукових проектах. Так. недавно представляла наш коледж в науково-практичній конференції в м. Тернопіль з виступом по питаннях захворюваності з патологією щитоподібної залози в Дубенському районі. Різні акції коледжу також не обходяться без неї. Словом, успішно справляється вона з різними дорученнями. Адже до всього вона ставиться з відкритим серцем. І її старання не залишились невідзначеними. Так, 5 грудня 2014 року Альону Рибачук було нагороджено премією Голови Рівненської обласної державної адміністрації. І це справді відповідна нагорода за її активну, гуманну і благородну життєву позицію.  Але висока відзнака не змінила цю чудову дівчину. Вона і далі невтомно працює, здобуваючи знання і творячи добро.