Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

IMG_7550Три хрести” в українській історії – це про трагічні події , що супроводжували три великі голодомори в Україні : 20-их, 30-их і 40-их.

Щороку ми повертаємось до подій тих років.

Проте вони не знецінюються , оскільки потреба звертатись до них живе в кожному з нас тому , що це – наша історія.

Вона визначає наш внутрішній світ, керує вчинками , диктує норми поведінки. Маємо глибоке міцне коріння , а ще маємо ганебні трагічні моменти про які потрібно говорити , писати , знімати фільми, щоб донести до молоді увесь трагізм Голодоморів , а простіше – фізичної розправи над гордою свободолюбивою нацією.

День пам’яті жертв Голодоморів проходить щороку , але це лише маленька частка нашого боргу перед  невинними жертвами .

Заходи по вшануванню жертв пройшли і в нашому коледжі.

22 листопада – участю у Національній хвилині мовчання ,  загальноміській скорботній акції „Запали свічу пам’яті” , панахидою за усопшими.

А в понеділок  , 24 листопада студенти 1-2-их курсів провели виховні заходи , переглянули документальні та художні фільми , як свідчення тих подій.

Загальним гаслом днів вшанування жертв Голодоморів в Україні є „Пам’ять єднає”. Але традиційно щороку жалобні заходи присвячуються окремій темі .    Цього року особлива увага приділена спротиву , який українське селянство чинило сталінському терору і геноциду.

Тому  актуальними були матеріали , документальна хроніка , архівні матеріали , спогади очевидців про масові протестні виступи , доведених до межі голоду українських селян , їх прагнення не стільки відстояти свої права , як вижити . Саме про це говорили студенти на виховному заході „Голодомор і повстання України проти преступного червоного режиму”.  Документальний фільм „Німа правда. Свідчення , загублені в стерні” , „Голодомор . Колос правди” про

наслідки відчайдушних спроб селянства , які  були  основою  для звинувачень в антикомуністичному підпіллі і , як результат,  масовому винищені села.

Наші прагнення пов’язані із вірою у те , що уся світова спільнота визнає Голодомор , як акт прояву геноциду української нації.

Міскевич В.В.

Комментарии закрыты.

ВІДЕО
До уваги молодших спеціалістів з медичною освітою.
Реєстрація слухачів на цикл тематичного удосконалення "Школа старшої медичної сестри, невідкладні стани" (з 30.05.2022 по 03.06.2022), триватиме до 29.05.2022 включно.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Цикл підвищення кваліфікації буде проводитися з використанням технологій дистанційного навчання.

Заповнений корінець путівки та витяг із наказу про направлення на підвищення кваліфікації, просимо надіслати за адресою: м. Дубно, вул. К. Острозького, 25, ВП "ДУБЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ" КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ" РОР
Корисні посилання

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

pd-ru

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design