IMG_7153Вже традиційним у нашому коледжі став конкурс „Студент року”, а визначення і нагородження переможця очікували з нетерпінням не лише претенденти на перемогу , а й усі студенти  медичного коледжу.

Тому що результати оголошуються саме на урочистостях з нагоди Міжнародного Дня студента.

Надія Олексіївна Венгрин , директор коледжу к. м. н.  , привітала усіх студентів із святом і  оголосила  висновки  роботи конкурсної комісії  і студентського активу, як головного експерта  у конкурсі. Визначено переможця конкурсу – Студентом 2014 року став В’ячеслав Шпичак , студент 4АЛ(11) курсу , випускник коледжу.

Віктор Ростиславович Малюта , заступник директора з навчальної роботи , зачитав наказ про  нагородження студентів за відмінне навчання ,активну культурну  та громадську діяльність, волонтерство , участь у спортивно – масовій роботі. Не забули ведучі  свята і про студентів, які відзначилися своїми пропусками , постійними запізненнями і відсутністю на парах.

Студентська рада  створила справжнє свято . Заручившись підтримкою керівників художньої самодіяльності , вирішили доручити підготувати світкові вітання  студентам нового набору.

Перше сценічне „хрещення ” пройшло відмінно . Гумористичні сценки від студентів 1АЛ(9) і 1БЛ(9) курсів запалили усіх присутніх гарним настроєм і масою позитивних емоцій. Вишукано і стильно прозвучали номери у виконанні

Гриник Євгенії  та Пальчевської Надії 2АЛ(11) курсу. Вразили своїм сценічним талантом студентки 1АЛ(9) і 1ВЛ(9) курсу Тереза Богонюк , Настя Івашенюк , Іванна Нечипорук , Настя Криволапова. А ось справжнім сюрпризом усім присутнім став виступ викладача мікробіології та епідеміології Валентини Василівни Легконець із добіркою студентських „ляпів” – відповідей на заняттях, які вона веде.

Проте найбільш очікуваними були виступи улюбленців студентства – Ізабелли Кошель і Дмитра Черенюка, Юлії Мірчук, Анни Гарасимишин і Олени Трохимчук , які виконували свої  авторські композиції під супровід акустичної гітари. Усі учасники дійства і присутні у залі отримали гарну нагоду відчути себе студентами , повернутися у прекрасні юнацькі роки.

Голова студентської ради

Іванна Калушка ІІІ АЛ (9)