Не вмирає душа наша,

не вмирає воля”

Т.Г.Шевченко

Ці пророчі слова великого сина українського народу були винесені у тему регіонального виховного заходу , який пройшов в актовій залі медичного коледжу 3 листопада.

Виховну годину , присвячену 70-річчю вигнання з України нацистських окупантів підготували студенти 3 АЛ(9) курсу , а натхненним генератором ідей став керівник групи – В’ячеслав Поліщук.

Серед присутніх у залі були заступник директора  з виховної роботи Рівненського базового медичного коледжу Світлана Євгенівна Бухальська ,

голова методичного об’єднання кураторів груп, викладачі.

Актова зала коледжу на період проведення заходу  стала місцем де пройшла ціла епоха , а головні герої ( студенти групи) прожили справжнє , сповнене радості і гіркоти життя.

Реальність подій передано через дотримання стилістики воєнного часу  ,

вдалі інсталяції , репродукції старих довоєнних та повоєнних фотознімків  з родинних альбомів , жовте листя на грубому домотканому полотні, що символізує плинність часу.

Усе це  сприяло створенню атмосфери  духу епохи і тематики виховного заходу , а емоційно її підсилили художні номери, виконані у характерних реальному часові костюмах .

Найбільше вразили образи солдатів , які зачитали  листи з фронту до рідних і близьких. Такі болюче рідні щирі слова , що  моментом здавалося –  ми  перенеслися на кілька десятиліть назад.

Вдале поєднання сценічного дійства і кадрів документальної хроніки сприяло  співпереживанню і більш емоційному   сприйняттю  заходу.

Студенти через  осмислення подій минулого     передали і   власне бачення трагічних подій сьогодення . Історія нас нічому не вчить, бо  й сьогодні існує реальна загроза втрати самостійності , волі. А тому необхідно пам’ятати уроки минулого , щоб будувати щасливе сьогодні.

Наталія Гулич

студентка ІІІ АЛ (9)