21 вересня усе світове співтовариство відзначало День миру.
Сьогодні, як ніколи, ми гостро відчули, що щастя – це коли не чути пострілів і вибухів. Коли зустрічаєш схід сонця не в бомбосховищі, а в  мирній країні.
Акцією „Голуб миру”, яка відбулася 22 вересня у будинку дітей та молоді, студенти і школярі міста підтримали право на мирний розвиток суспільства.
Бажання бачити Україну єдиною мирною державою студенти коледжу відтворили у плакатах, агітаційних листівках.
А найкращі побажання миру і щастя передали у листах до воїнів – учасників АТО.
Сплетіння долі і часу, як важливо, зрозуміти і відчути себе частиною великої свободолюбивої нації . Тому дуже емоційно звучали зі сцени адресні звернення-вірші до молоді Росії, президенту В.В. Путіну.
Але найцікавіше – це флешмоб  „Голуб миру”, у якому взяли участь старшокласники і студенти навчальних закладів міста. Більше трьохсот учасників акції  випустили у небо білих паперових голубів, прив’язаних до жовтих і синіх кульок.
В урочистих вітаннях, які звучали зі сцени Будинку дітей та молоді звучали слова гордості і захоплення героїзмом присутніх у залі військових – учасників АТО.
На завершення дійства усі присутні  проголосували за текст звернення до керівництва Росії із вимогою припинити війну на сході України.
24-09-01

24-09-02