05 червня 2014 року на базі Дубенського медичного коледжу відбулася науково-теоретична конференція «Актуальні питання паліативної та хоспісної медицини». Вашій увазі пропонуємо збірник тез та доповідей даної конференції, у якому висвітлені актуальні проблеми, що стосуються: нормативно-правової основи діяльності закладів хоспісної та паліативної медицини; професійної підготовки кадрів для роботи в галузі паліативної та хоспісної допомоги; медсестринства в паліативні і хоспісній медицині; актуальних питань і організації служби паліативної допомоги вдома; організації роботи з родичами та близькими паліативних хворих; особливостей надання медичної допомоги пацієнтам похилого віку; лікарських засобів в лікуванні хронічного больового синдрому в паліативній та хоспісній допомозі; психологічної безпеки медичного працівника; синдрому професійного вигорання.

aktualni_pitannja_paliativnoji_ta_khospisnoji_medi