Із давніх –  давен так у світі повелося: чоловіча доля – захищати свій дім і служити Вітчизні. Сьогодні поняття „честь”, „обов’язок” наповнилися новим змістом.

Поки ми живемо у мирі, конфлікти і війна здаються нам такими далекими і неможливими .Здається , що так буде завжди…а війна …про неї ми знаємо хіба що з  книг історії , документальних хронік.

Ми не готові прийняти жорстоку реальність, що так зненацька нас усіх застала. І слова: „Героям слава!”, вільна держава, життя – мають цілком реальний зміст. Момент істини – зустріч з бійцями Національної гвардії, учасниками бойових дій на сході країни, гуртом „Кулі” з Майдану  Зеником і Максимом – стала підтвердженням того, що музика є початком великих справ нашого життя, допомагає відпочити і помріяти. А ще допомагає у буремних подіях не загубити свого людського обличчя, душевного добра.

09-09-01

Глибоко вразила щирість студентів першого курсу коледжу, особливо 1АЛ(9) групи, які підготували листи солдатам і через музикантів просили передати бійцям на схід.

09-09-02

Україна – країна трагедій і краси, країна – де найбільше люблять волю  і найменше знали її.

„Шануймо себе і свою гідність , тоді шановані будемо іншими „ – ці слова неодноразово звучали у виступі бійців нацгвардії, які впевнені у тому що  Україна буде незалежною, вільною, єдиною державою.

Віримо, що  відвага наших героїв не буде марною і Україна виборе своє право на вільну суверенну державу.

Ільків Олеся, Крекот Христина.