Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо.
Час плине невблаганно. Так чекаєш на літні канікули, а вони пролітають мов одна мить.
А отже  настав час вирушати у нову захоплюючу мандрівку до підкорення професійних вершин.
Новий навчальний рік – це  нові друзі, нові викладачі , нові звершення і нові мрії. Усі вони пов’язані із здобуттям професії медичного працівника.

02-09-01
З нетерпінням, як і всі першокурсники, я чекала першого   заняття в коледжі, урочистої посвяти у студенти – медики.
1 вересня  переступили поріг коледжу. Спитаєте, чи було страшно? – Так! Але на сьогодні ми – дружня, цікава, єдина родина, частинка великої коледжної студентської сім’ї.
Велике враження справило свято Першого вересня у коледжі. Підтримуючи  українські традиції, усі викладачі і студенти прийшли  у вишиванках, з радістю в очах, з щасливими посмішками. Глибоко схвилювали щирі привітання директора коледжу Надії Олексіївни Венгрин . Вона побажала цінувати щасливі , неповторні студентські роки.
Оригінальними були  вітання від старшокурсників, вручення символічних документів – студентського квитка і залікової книжки – як підтвердження нашого нового статусу.
фото..
Були відзначені і кращі студенти коледжу – відмінники навчання , лідери студентського самоврядування, переможці професійних конкурсів, громадські активісти , волонтери. Мимоволі приміряєш це на себе і гордістю сповнюється душа – все-таки правильно обрано навчальний заклад.
Особливим було свято  для студентів четвертого курсу, адже цей дзвінок для них останній у коледжі. Радію за них і співчуваю їм. Вони стали такими дорослими, самостійними , але щем у серці від того , що це останній безтурботний рік .
Багато теплих слів і побажань прозвучало від гостей свята, але  найбільш хвилюючим  моментом   стало прийняття Урочистої обіцянки студента – медика. Для проведення традиційного ритуалу – посвяти  в студенти – кращі  студенти четвертого курсу  одягнули халати першокурсникам.
фото..
Закружить карусель навчального процесу : лекції і практичні, самостійні контрольні,  навчання з ранку до ночі! Але у наших серцях назавжди залишиться чарівна мелодія першого дзвінка .
Після урочистої лінійки нам провели першу лекцію на тему „Україна – єдина країна”. Ці слова сьогодні актуальні як ніколи .
Бажаю усім  першокурсникам досягти своєї мети у житті, ніколи не зупинятися на цікавій  дорозі знань.

02-09-02

02-09-03

02-09-04

02-09-05