Щороку, в третю неділю червня, ми вже традиційно відзначаємо День медичного працівника.
Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою. У переддень свята висловлюємо всім працівникам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість.

Ваші невтомні руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. І кожен медичний працівник розуміє: здоров’я суспільства залежить  від професійності,  порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

Велика вам вдячність за Вашу людяність, душевність, милосердя  та співпереживання.
Від усього серця віта
ємо Вас з професійним святом і бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, затишку і злагоди в родинах, любові, гарного настрою та довголіття !!!

12-06-01

Адміністрація та  профспілковий комітет ВКНЗ „Дубенський медичний коледж”