У п’ятницю,  6 червня на передодні Дня медичного працівника  на спортивному майданчику гімназії  № 2 м. Дубно. відбувся ІІ- й  турнір з міні-футболу серед медичних працівників  області, присвячений пам’яті доктора медичних наук, академіка, заслуженого лікаря України Віктора Поліщука.

Прикрашений спортивний майданчик жовто-блакитними прапорами з нетерпінням чекав учасників. І ось під звуки козацького маршу під керівництвом викладача фізичного виховання Дубенського медичного коледжу Валерія Леньо вийшли на парад прапороносці та учасники турніру. Директор коледжу, Венгрин Надія Олексіївна, щиро привітала учасників турніру побажавши  перемог.

За українським звичаєм  студентки медичного  коледжу в українському вбранні привітали команди хлібом та сіллю.

Турнір відкрили показовими  виступами спортсмени-прапороносці медичного коледжу, а ансамбль „Глорія” вітав учасників запальним танцем, керівник ансамблю Світлана Гримак.

Команди згідно жеребкування були розподілені на дві групи.

Турнір проходив досить цікаво та захоплююче. У фіналі зустрілися команди “Медик”-Дубно та Рівненська обласна клінічна лікарня, з рахунком 3 : 2 перемогли дубенчани, а третє місце посіла команда Володимирецької центральної районної лікарні. У номінації „кращий воротар” став воротар команди „Медик” Володимир Штабровський, а кращим бомбардиром турніру став також дубенчанин Віктор Бурдяк. Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, пам’ятними медалями, кубками.

Нагородження проводили директор Дубенського медичного коледжу Надія Венгрин, голова обласного спортивного товариства ФСТ ”Спартак” Володимир Шевчук. Під час турніру міський відділ освіти у справах сім’ї молоді та спорту спільно  із студентами коледжу провів акцію „Молодь за здоровий спосіб життя”.

Хочу щиро подякувати спонсорам турніру Поліщуку Миколі Миколайовичу депутату Рівненської  обласної ради та директору ПП„Геральдика” Олексендру Конюкевичу. Сподіваюсь що турнір з міні – футболу присвячений пам’яті нашому земляку Віктору Поліщуку на Дубенщині  стане традиційним.

Заступник директора Дубенського
медичного коледжу з фізичного