Сердечні пристрасті й розчарування Кобзаря

22 травня – важливий день для  кожного українця, адже саме в цей день тіло Т.Г.Шевченка було перевезено з Петербургу до Канева та перепоховано, згідно заповіту поета, „…серед степу широкого…”.
Тому саме 22 травня 2014 року в нашому коледжі відбулося літературно-мистецьке свято „Сердечні пристрасті й розчарування Кобзаря”. Актова зала, де відбувалося свято, була прикрашена рушниками та квітами, а справжньою окрасою була виставка „Кобзарів”.

23-05-01
Свято розпочалось із покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка. Під звуки невмирущого „Реве та стогне Дніпр широкий” Ільків Олеся, учасниця Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, та Ковальчук Ольга, учасниця конкурсу ім.. Т.Г. Шевченка, вшанували пам’ять поета.
Студенти дізналися про жінок, які стали музами і натхненням великого Кобзаря, про нещасливу долю поета, йому так і не судилося одружитися і народити діточок. Славетні рядки Тараса полонили душі студентів, викладачів, всіх гостей.

23-05-03
Свято стало підсумком відзначення 200-річчя з дня народження поета у Дубенському медичному коледжі.