19-03-01“Медична хімія” – природничо-наукова дисципліна, тому студентам-медикам було запропоновано підготувати плакати на актуальну тематику сьогодення „Хімія та здоров’я”. У конкурсі взяли участь студенти І-ІІ курсів. Всього було представлено 14 різноманітних плакатів. Юні медики приємно здивували своєю творчістю, винахідливістю, оригінальністю: на одному плакаті було зображено яблуко з нітратами, на іншому – вітаміни в харчових продуктах, ще на іншому – біогенні елементи, безліч лікарських препаратів, і навіть сам легендарний лікар Хаус!

Основні критерії оцінювання плакатів – це відповідність темі та оригінальність. Досвідчені викладачі в складі членів журі (Малюта В. Р., Міскевич В. В. та Гладин А. М.) визначили переможців конкурсу: І місце – Ільків Олеся (І ВЛ),  ІІ місце – Крекот Христина (І АЛ) та Гаврилюк Оксана (І ВЛ), ІІІ місце – Сливка Юліана (І ВЛ) та Сав’юк Роман (І БЛ). Всі переможці відзначені грамотами дирекції коледжу.