Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ - УКРАЇНСЬКА
DUBNOMED@UKR.NET м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (095) 402-3545; (093) 389-3671

Циклова комісія терапевтично-педіатричних дисциплін

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ТЕРАПЕВТИЧНО-ПЕДІАТРИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

 Науково-методична проблемна тема у 2020-2021 н.р., над якою працюють викладачі циклової комісії: «Впровадження новітніх технологій при вивченні терапевтично-педіатричних дисциплін».

IMG_4246

Склад циклової комісії:

 Ткачук Наталія Іванівна – голова цк, викладач внутрішньої медицини та невідкладних станів у внутрішній медицині, кваліфікаційна  категорія  “спеціаліст  вищої категорії” .

Абу Слаєх Хатем Юсеф - викладач педіатрії та невідкладних станів у педіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст ІІ категорії”.

Андрощук Вікторія Миколаївна -  викладач  педіатрії та невідкладних станів у педіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст вищої категорії”.

Барчук Наталія Ігорівна – лікар–психіатр, викладач психіатрії (за сумісництвом), кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”.

Гіляровська Вікторія Сергіївна – викладач  дерматовенерології, кваліфікаційна  категорія ” спеціаліст”.

 Данилюк Юлія Анатоліївна  – викладач внутрішньої медицини та невідкладних станів у внутрішній медицині, геронтології та паліативної допомоги , кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”.

Кирилюк Вікторія Михайлівна - лікар- невропатолог,  викладач неврології (за сумісництвом),  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”.

Кравець Надія Романівна – викладач стоматології та загального догляду, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст І категорії”.

Легконець Валентина Василівна - викладач  епідеміології, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст вищої категорії’, педагогічні  звання:  “викладач-методист” ,  “старший   викладач”,  відмінник освіти України.

Писана Мирослава Іванівна – лікар  екстреної  медичної допомоги , викладач загального догляду (за сумісництвом),  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст  І категорії”.

Преварська Ілона Миколаївна – викладач педіатрії та невідкладних станів у педіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”.

Ткачук Ольга Миколаївна – викладач внутрішньої  медицини, невідкладних станів у внутрішній медицині, сімейної медицини, медичної та соціальної реабілітації, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст І категорії”, завідувач відділення підвищення кваліфікації.

Шуляка Тетяна Михайлівна  – викладач  інфектології,  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст І категорії”.

Дисципліни, що входять до циклової комісії терепевтично-педіатричних дисциплін: внутрішня медицина, невідкладні стани у внутрішній медицині, педіатрія, невідкладні станів у педіатрії, психіатрія, дерматовенерологія, геронтологія та паліативна допомога, неврологія, стоматологія, загальний  догляд, епідеміологія, сімейна медицина, медична та соціальна реабілітація, інфектологія.

Використання інноваційних технологій в освітній процес сприятиме підвищенню ефективності освіти та   якісної підготовки майбутніх фахівців.Орієнтуючись в освітніх інноваціях, володіючи різними технологіями викладання та застосовуючи їх у своїй роботі, викладач самореалізується у професійній діяльності, набуває здатності до самостійного інноваційного пошуку.

Під керівництвом викладачів студенти працюють в предметних гуртках з внутрішньої медицини(керівник Данилюк Ю.А.)   та загального догляду (керівник ПисанаМ.І.) .

Систематично проводяться відкриті засідання гуртків  та акції приурочені до пам’ятних дат в медицині (до Дня боротьби з цукровим діабетом,з тютюнопалінням,зі СНІДом,з туберкульозом,до Дня серця,до Дня паліативної медицини,ін..)

Щорічно  проводиться олімпіада з внутрішньої медицини. Студенти під керівництвом викладачів ЦК приймають участь в наукових конференціях та конгресах.

2014-2020 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design