Комунальний заклад
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

Рівненської обласної ради
МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ - УКРАЇНСЬКА
DUBNOMED@UKR.NET м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (095) 402-3545; (093) 389-3671

Циклова комісія терапевтично-педіатричних дисциплін

ТКАЧУК1

В складі  комісії працюють 13 викладачів: з них 10 –штатних, 3- сумісники.

Голова  циклової комісії -Ткачук Н.І. – викладач внутрішньої медицини та невідкладних станів у внутрішній медицині, кваліфікаційна  категорія  “спеціаліст  вищої категорії” .

Ткачук О.М.- викладач внутрішньої  медицини, невідкладних станів у внутрішній медицині, сімейної медицини, медичної та соціальної реабілітації, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст ІІ категорії”;

 Данилюк Ю. А. – викладач внутрішньої медицини та невідкладних станів у внутрішній медицині, геронтології та паліативної допомоги , кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”

Андрощук В.М. –  викладач  педіатрії та невідкладних станів у педіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст вищої категорії”;

Преварська І. М. – викладач педіатрії та невідкладних станів у педіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст” ;

Абу СлаєхХатемЮсеф – викладач педіатрії та невідкладних станів у педіатрії,кваліфікаційна  категорія “спеціаліст ІІ категорії

Легконець В.В.- викладач  епідеміології, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст вищої категорії’, педагогічні  звання:  “викладач-методист” ,  “старший   викладач”,    відмінник освіти України,

Шуляка Т.М. – викладач  інфектології,  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст І категорії”;

Кравець Н.Р.- викладач стоматології та загального догляду, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст ІІ категорії” ;

Гіляровська В.С. – викладач  дерматовенерології, кваліфікаційна  категорія ” спеціаліст’ ;

Кирилюк В.М.- лікар- невропатолог,  викладач неврології,  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”;

Барчук Н.І.- лікар–психіатр, викладач психіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”;

 Писана М.І. – лікар  екстреної  медичної допомоги , викладач загального догляду,  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст  ІІ категорії”.

Циклова комісія працює над проблемою «Впровадження новітніх технологій при вивченні терапевтично-педіатричних дисциплін».Використання інноваційних технологій в освітній процес сприятиме підвищеннюефективності освіти та   якісної підготовки майбутніх фахівців.Орієнтуючись в освітніх інноваціях, володіючи різними технологіями викладання та застосовуючи їх у своїй роботі, викладач самореалізується у професійній діяльності, набуває здатності до самостійного інноваційного пошуку.

Під керівництвом викладачів студенти працюють в предметних гуртках з внутрішньої медицини(керівник Данилюк Ю.А.)   та загального догляду (керівник ПисанаМ.І.) .

Систематично проводяться відкриті засідання гуртків  та акції приурочені до пам’ятних дат в медицині (до Дня боротьби з цукровим діабетом,з тютюнопалінням,зі СНІДом,з туберкульозом,до Дня серця,до Дня паліативної медицини,ін..)

Щорічно  проводиться олімпіада з внутрішньої медицини. Студенти під керівництвом викладачів ЦК приймають участь в наукових конференціях та конгресах.

2014-2020 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design