Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

Циклова комісія терапевтично-педіатричних дисциплін

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ТЕРАПЕВТИЧНО-ПЕДІАТРИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Науково-методична проблема циклової комісії «Формування клінічного мислення у студентів при вивченні терапевтично-педіатричних дисциплін»

IMG_5658

Склад циклової комісії:

 Ткачук Наталія Іванівна – голова циклової комісії, викладач внутрішньої медицини та невідкладних станів у внутрішній медицині, геронтології, геріатрії та паліативної медицини, кваліфікаційна  категорія  “спеціаліст  вищої категорії” .

Абу Слаєх Хатем Юсеф – викладач педіатрії та невідкладних станів у педіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст ІІ категорії”.

Андрощук Вікторія Миколаївна –  викладач  педіатрії та невідкладних станів у педіатрії, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст вищої категорії”.

Гіляровська Вікторія Сергіївна – викладач  дерматовенерології, кваліфікаційна  категорія ” спеціаліст”.

Грогуль Ольга Миколаївна –  викладач психіатрії (за сумісництвом), кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”.

Кирилюк Вікторія Михайлівна – лікар- невропатолог,  викладач неврології (за сумісництвом),  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”.

Кравець Надія Романівна – викладач стоматології та загального догляду, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст І категорії”.

Легконець Валентина Василівна – викладач  епідеміології, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст вищої категорії’, педагогічні  звання:  “викладач-методист” ,  “старший   викладач”,  відмінник освіти України.

Мороз Галина Миколаївнавикладач медичної та соціальної реабілітації (за сумісництвом),  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст”.

Писана Мирослава Іванівна – лікар  екстреної  медичної допомоги , викладач загального догляду (за сумісництвом),  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст  І категорії”.

Ткачук Ольга Миколаївна – викладач внутрішньої  медицини, невідкладних станів у внутрішній медицині, сімейної медицини, загального догляду за хворими, кваліфікаційна  категорія “спеціаліст І категорії”, завідувач відділення підвищення кваліфікації.

Шуляка Тетяна Михайлівна  – викладач  інфектології,  кваліфікаційна  категорія “спеціаліст І категорії”.

Дисципліни, що входять до циклової комісії терепевтично-педіатричних дисциплін: внутрішня медицина, невідкладні стани у внутрішній медицині, педіатрія, невідкладні станів у педіатрії, психіатрія, дерматовенерологія, геронтологія та паліативна допомога, неврологія, стоматологія, загальний  догляд, епідеміологія, сімейна медицина, медична та соціальна реабілітація, інфектологія.

 Під керівництвом викладачів студенти працюють в предметних гуртках  внутрішньої медицини(керівник Ткачук Н.І.), педіатрії  (керівник Абу Слаєх Хатем   Юсеф) та загального догляду за хворими (керівник Писана М.І.) .  

 Систематично проводяться тижні циклової комісії , відкриті засідання гуртків  та акції приурочені до пам’ятних дат в медицині (до Дня боротьби з цукровим діабетом, з тютюнопалінням, зі СНІДом, з туберкульозом, до Дня серця, до Дня паліативної медицини, ін..), практичні тренінги для ліцеїстів м. Дубно та Дубенського району.

раер

 Щорічно  проводиться олімпіада з внутрішньої медицини.      

4654144

 Студенти під керівництвом викладачів ЦК приймають участь в студентських науково-теоретичних  конференціях та конгресах.

56564

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design