Циклова комісія акушерсько-хірургічних дисциплін
ЦИКЛОВА КОМІСІЯ АКУШЕРСЬКО-ХІРУРГІЧНИХ ДИСЦИПЛІН
Науково-методична проблемна тема у 2020-2021 н.р., над якою працюють викладачі циклової комісії: «Формування професійних компетентностей майбутнього медичного працівника шляхом використання сучасних технологій навчання».
Склад циклової комісії:
Лисецька Олена Федорівна – голова ЦК, викладач акушерства, гінекології, невідкладних станів в акушерстві та гінекології, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічні звання: “викладач-методист” .
Вагілевич Яків Ярославович – викладач анестезіології і реанімації (за сумісництвом), кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”.
Герасимчук Наталя Анатолівна – викладач акушерства, репродуктивного здоров’я та планування сім’ї (за сумісництвом), кваліфікаційна категорія “спеціаліст”.
Дейнека Наталія Іванівна – викладач офтальмології (за сумісництвом), кваліфікаційна категорія “спеціаліст”.
Коба Людмила Йосипівна – викладач акушерства, невідкладних станів в акушерстві та гінекології, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”, педагогічні звання: “викладач-методист”, заступник директора
Палійчук Ростислав Ілліч – викладач хірургії, невідкладних станів в хірургії, кваліфікаційна категорія “спеціаліст вищої категорії”.
Панюк Вадим Сергійович – викладач оториноларингології (за сумісництвом), кваліфікаційна категорія “спеціаліст”.
Порицький Віктор Миколайович – викладач хірургії, онкології (за сумісництвом), кваліфікаційна категорія “спеціаліст”.
Стрикель Олексій Аполінарович – викладач військово-медичної підготовки та медицинм надзвичайних станів (за сумісництвом), кваліфікаційна категорія “спеціаліст першої категорії”.
Табачук Віталій Петрович – викладач хірургії, анестезіології і реанімації (за сумісництвом), кваліфікаційна категорія “спеціаліст другої категорії”.
Викладачі циклової комісії забезпечують підготовку студентів з таких навчальних дисциплін, як: акушерство, гінекологія, хірургія, анестезіологія і реанімація, оториноларингологія, офтальмологія, репродуктивне здоров`я та планування сім`ї, військово-медична підготовка та медицина надзвичайних станів, невідкладні стани в акушерстві, гінекології та хірургії.
В своїй професійній діяльності викладачі використовують сучасні технології, які спрямовані на особистісно-орієнтовану підготовку майбутніх молодших спеціалістів, впроваджують компетентнісний підхід з впровадженням таких інтерактивних методів, як рольові ігри, дискусії, дебрифінг, кейс-метод, робота з пацієнтами, розв`язування ситуаційних задач. Ці технології дозволяють розвивати пізнавальну діяльність студентів, формувати міцні вміння, свідомо застосовувати їх в своїй майбутній професійній діяльності як у типових, так і нетипових ситуаціях.
На лекціях викладачі використовують інформаційно-комунікативні технології навчання, які активізують навчальний процес всіма видами пам`яті та сприйняття. Лекції проводяться із застосуванням презентаційних та відеоматеріалів, розв`язанням проблемних питань. Викладачі циклової комісії під час занять вміло застосовують міждисциплінарну інтеграцію, що дає можливість правильно оцінити ситуацію, стан пацієнта і надати ефективну невідкладну допомогу на догоспітальному етапі.
На засіданнях циклової комісії розглядаються педагогічні та фахові медичні питання: «Методи мотивації студентів-медиків до навчання і практичної діяльності», «Форми та методи контролю знань студентів при викладанніакушерства ,планування сім`ї та хірургії», «Інноваційнітехнології навчання на практичних заняттях з акушерства: дебрифінг», медичні протоколи МОЗ і т.д.