Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ - УКРАЇНСЬКА
DUBNOMED@UKR.NET м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (095) 402-3545; (093) 389-3671

Студентське самоврядування

засідання студради коледжу

засідання студради коледжу

Студентська рада Дубенського медичного коледжу є невід’ємною частиною громадського самоврядування. У своїй діяльності рада студентського самоврядування керується : Статутом вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради, Положенням про студентську раду ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» РОР.

Волонтери проекту "Твори Добро" хоспісу м. Дубно

Волонтери проекту “Твори Добро” хоспісу м. Дубно

Виконавчим органом студентського самоврядування на рівні коледжу є Студентська рада, на рівні академічної групи – актив групи, у гуртожитку – Рада гуртожитку.  До складу студентської ради коледжу входять одинадцять лідерів студентської спільноти.  Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання, побуту, захисту прав та інтересів студентів, брати участь в управлінні коледжем.

Студенти приймають участь в роботі педагогічної ради, стипендіальної комісії, комісії по переведенню з контрактної форми навчання на державну, комісії з поселення у гуртожиток, таким чином, студентське самоврядування є засобом реалізації студентством своїх прав, обов’язків та ініціатив через прийняття рішень та їх втіленням у співпраці з адміністрацією коледжу.

Завдяки студентським ініціативам визначаються нові напрямки розвитку позанавчальної діяльності, вдосконалюється освітній процес.

Свято до Дня св Миколая для ІРЦ м. Дубно

Свято до Дня св Миколая для ІРЦ м. Дубно

Керівництво коледжу у всіх напрямах роботи і починаннях підтримує студентське самоврядування.

Позитивним моментом діяльності студентської ради з одного боку є те, що відповідальність і контроль за виконанням студентами своїх обов’язків покладається на них самих, з іншого студентська рада виступає захисником їхніх прав.

З метою більш ефективного розв’язання соціальних проблем студентської молоді організації змістовного і цікавого дозвілля , забезпечення активної участі у формуванні та реалізації регіональної молодіжної політики студентська рада виробила стратегію спільних дій. Одним із завдань якої – налагодження дієвих механізмів співпраці між студентами, викладачами та адміністрацією.

Студентська рада здійснює свою діяльність в наступних напрямках:

волонтери проекту "ШАНС" "Свято Осені" в ІРЦ м. Дубно

волонтери проекту “ШАНС” “Свято Осені” в ІРЦ м. Дубно

 Студентська рада Дубенського медичного коледжу– це креативні та ініціативні студенти, яким не байдуже, що відбувається в нашому навчальному закладі і які прагнуть урізноманітнити навчальний процес за допомогою різних акцій та заходів.

Діяльність студентського самоврядування спрямована на максимальне розкриття потенціалу кожного студента. У складі студентської ради молодь, якій небайдуже, що відбувається в нашому навчальному закладі, вони вчаться реалізовувати свої можливості і лідерські якості, набувають навиків співпраці, комунікації.

Представники студентського самоврядування активно долучаються до проведення регіональних молодіжних форумів, де розглядаються актуальні проблеми, розробляється молодіжна стратегія розвитку.

Кожен студент може створити і втілити свій проект. У коледжі діють соціальні волонтерські проекти «Твори добро», який об’єднує волонтерів котрі опікуються пацієнтами хоспісу та проект «Шанс» для студентів- волонтерів, що допомагають соціалізації дітей з особливими освітніми потребами, організовують з їх участю заходи, свята.

Студентський форум  “ОСС Майбутнього 2.0″, 2018р. м.Хмельницький.

Студентський форум “ОСС Майбутнього 2.0″, 2018р. м. Хмельницький.

Всеукраїнський студентський   форум «Студентство-авангард  державотворення»

Всеукраїнський студентський форум «Студентство-авангард державотворення»

студентська команда "ДНК" - учасники фіналу Ліги Гумору 2019, м. Дубно

студентська команда “ДНК “- учасники фіналу Ліги Гумору 2019, м. Дубно

Стати частиною активної молоді Дубенського медичного коледжу може кожен, хто переймається суспільними проблемами, хто прагне, щоб студентські роки були найяскравішими в його житті.

2014-2020 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design