Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
МОВА ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ - УКРАЇНСЬКА
DUBNOMED@UKR.NET м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (095) 402-3545; (093) 389-3671

Сторінка психолога

 

Практичний психолог коледжу – Яковлева Марія Василівна

Години роботи з 08:00 до 17:00 години, щодня, окрім п’ятниці та вихідних днів.

«Пізнай самого себе»

Сократ

 

Шановні викладачі, студенти, батьки!

Починаючи з 16 березня 2020 року психологічна служба КЗ «Дубенський фаховий медичний коледж» РОР працює у дистанційному режимі. Пропонуємо Вам поради, рекомендації та корисні посилання, які допоможуть в умовах карантину. Практичний психолог освітнього закладу готова надати Вам консультацію у зручному для Вас режимі (по телефону, через Viber). Для запису на консультацію звертайтесь на електронну пошту:  Яковлева Марія Василівна – kozyarmaria@ukr.net.

Завжди готова Вам допомогти!

изображение_viber_2020-09-23_14-34-28Напрямки роботи психолога:

Психологія –найдивовижніша та найзагадковіша  з-поміж усіх наук! Немає жодної галузі знань, до якої вона не була б причетна і в яку не проникає.  Але основним та найвеличнішим її покликанням є вивчення та пізнання найрозумнішої істоти – людини. ЛЮДИНА – це не лише матеріальна оболонка , а безмежний всесвіт явищ, процесів та механізмів ,розумінням яких займається велична ПСИХОЛОГІЯ.

Пізнати самого себе  –  це означає зрозуміти свій внутрішній світ, побачити і прийняти  свої не тільки позитивні ,а й  негативні якості.  Пізнання самого себе відкриває всі можливості власного прогресу, успіху , щастя та процвітання.  Пізнайте і вивчайте себе і тоді ви пізнаєте весь світ.

Допомогти вам у цьому можуть знання психології і, зокрема, сам психолог.

Психологія – це наука, що протягом віків допомагала людині знаходити вихід із найскладніших ситуацій . Однак не забувайте :  психолог  не дає конкретних  порад, не  оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано».  Психолог використовує  свої  знання, навички, практичний  досвід,  щоб допомогти  Вам побачити  та  усвідомити причини своїх проблем та  шляхи  їх  вирішення. Довіртеся собі , дозвольте психологу Вам допомогти, адже Ви варті того, щоб бути щасливими.

Пропоную студентам спілкування за темами:

 

Для викладачів презентую наступні теми:

Наказ №488 від 26.06.2020

486

Наша співпраця залежатиме від вашої креативності , бажання та взаєморозуміння =)

До зустрічі!

2014-2020 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design