Відокремлений підрозділ
"Дубенський фаховий
медичний коледж"

КЗВО "Рівненська медична академія"
Рівненської обласної ради
Тел./факс: (03656) 3-23-82; (03656) 3-23-72
тел.: приймальної комісії (телефонувати з 30.06.2022) +38 (098) 034-89-10
dubnomed@ukr.net
Мова освітнього процесу - українська

Сторінка психолога

 Практичний психолог коледжу – Сухенюк Анна Петрівна

Графік роботи з 08:00 до 17:00 години, щодня, обідня перерва з 13.00 до 14.00 

«Будь собою. Інші ролі вже зайняті»

Оскар Уайльд

Шановні викладачі, студенти, батьки!

В умовах дистанційного навчання практичний психолог готова співпрацювати та надавати індивідуальні консультації за допомогою електронної адреси – anetka15aaa@gmail.com,

                                                              Хто такий психолог?

У нашому суспільстві мало інформації про суть роботи психологів. Дуже часто люди не знають чим відрізняються психотерапевт від психолога та психіатра, також існує думка, що всі вони працюють із «психами». Досить часто реакція на слово «психолог»: «Мені це не потрібно». Також ми стикаємося з низкою стереотипів:

Психіатр – лікар з медичною освітою, що працює з людьми які мають психічні захворювання.

Психотерапевт – людина, що має кваліфікацію з психотерапії та працює з людьми, у яких є внутрішньоособові проблеми.

Психолог – спеціаліст, що має відповідну освіту та працює із людьми, яким необхідна допомога в таких випадках як:

Психолог – не лікар (немає медичної освіти), тому не ставить медичних діагнозів, тому не лікує і не призначає лікарських препаратів.

Запам’ятайте, що слабка людина не звернеться до психолога, бо зазвичай, не шукає рішення проблем. Слабка людина перекладає відповідальність на інших та звинувачує всіх і все. Тільки сильна людина може і здатна визнати свою проблему і шукати шляхи для її вирішення. Психолог не має чарівної палички, не оцінює і не критикує. Він допомагає зрозуміти те, що відбувається в вашому житті та спрямовує вас.       

Напрямки роботи психолога:

Корисні посилання:

Завжди рада Вам допомогти!

.

.

.

.

.

Практичний психолог коледжу – Яковлева Марія Василівна

Години роботи з 08:00 до 17:00 години, щодня, окрім п’ятниці та вихідних днів.

«Пізнай самого себе»

Сократ

Шановні викладачі, студенти, батьки!

Починаючи з 16 березня 2020 року психологічна служба КЗ «Дубенський фаховий медичний коледж» РОР працює у дистанційному режимі. Пропонуємо Вам поради, рекомендації та корисні посилання, які допоможуть в умовах карантину. Практичний психолог освітнього закладу готова надати Вам консультацію у зручному для Вас режимі (по телефону, через Viber). Для запису на консультацію звертайтесь на електронну пошту:  Яковлева Марія Василівна – kozyarmaria@ukr.net.

Завжди готова Вам допомогти!

изображение_viber_2020-09-23_14-34-28Напрямки роботи психолога:

Психологія –найдивовижніша та найзагадковіша  з-поміж усіх наук! Немає жодної галузі знань, до якої вона не була б причетна і в яку не проникає.  Але основним та найвеличнішим її покликанням є вивчення та пізнання найрозумнішої істоти – людини. ЛЮДИНА – це не лише матеріальна оболонка , а безмежний всесвіт явищ, процесів та механізмів ,розумінням яких займається велична ПСИХОЛОГІЯ.

Пізнати самого себе  –  це означає зрозуміти свій внутрішній світ, побачити і прийняти  свої не тільки позитивні ,а й  негативні якості.  Пізнання самого себе відкриває всі можливості власного прогресу, успіху , щастя та процвітання.  Пізнайте і вивчайте себе і тоді ви пізнаєте весь світ.

Допомогти вам у цьому можуть знання психології і, зокрема, сам психолог.

Психологія – це наука, що протягом віків допомагала людині знаходити вихід із найскладніших ситуацій . Однак не забувайте :  психолог  не дає конкретних  порад, не  оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано».  Психолог використовує  свої  знання, навички, практичний  досвід,  щоб допомогти  Вам побачити  та  усвідомити причини своїх проблем та  шляхи  їх  вирішення. Довіртеся собі , дозвольте психологу Вам допомогти, адже Ви варті того, щоб бути щасливими.

Пропоную студентам спілкування за темами:

Для викладачів презентую наступні теми:

Наказ №488 від 26.06.2020

486

Наша співпраця залежатиме від вашої креативності , бажання та взаєморозуміння =)

До зустрічі!

2014-2022 © Дубенський фаховий медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design