Вищий комунальний навчальний заклад
"Дубенський медичний коледж"
Рівненської обласної ради
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

списки зарахованих

Наказ № 64-с

Список вступників, зарахованих на місця державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа» на основі базової загальної середньої освіти

  1. Баняс Юлія Василівна 21 – бала
  2. Бідюк Марія Іванівна 20,4 – бала
  3. Борова Марія Миколаївна 23,5 – бала
  4. Войтишин Андрій Павлович 21 – бала
  5. Гайдамаха Віра Михайлівна 21,5 – бала
  6. Демчук Валентина Вікторівна 23,2 – бала
  7. Кващук Вікторія Олегівна 21,7 – бала
  8. Кисиленко Катерина Олегівна 20,2 – бала
  9. Колодинська Христина Олегівна 20,3 – бала
  10. Лех Марта Анатоліївна 20,4 – бала
  11. Маруха Юліана Дмитрівна 20,3 – бала
  12. Міцюк Аліна Русланівна 21,1 – бала
  13. Недбало Василь Миколайович 20,6 – бала
  14. Новосад Тетяна Олегівна 20,3 – бала
  15. Печенюк Олександра Анатоліївна 18,3 – бала
  16. Свередюк Назар Юрійович 22,3 – бала
  17. Слободенюк Катерина Миколаївна 21,5 – бала
  18. Стельмащук Владислав Сергійович 21,4 – бала
  19. Таргоній Ангеліна Мирославівна 23,5 – бала
  20. Тивонюк Анастасія Андріївна 20,8 – бала
  21. Ткачук Галина Сергіївна 21,6 – бала
  22. Федорчук Владислав Анатолійович 28,7 – бала
  23. Хмелюк Дмитро Олександрович 20 – бала
  24. Царук Наталія Андріївна 19,8 – бала
  25. Шевчук Анастасія Василівна 20,7 – бала

Наказ № 66-с

Список вступників, зарахованих на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа» на основі базової загальної середньої освіти

  1. Барчинець Каріна Євгенівна 19,7 бала
  2. Василюк Анастасія Юріївна 16,4 бала
  3. Гронь Ілона Володимирівна 17,8 бала
  4. Єрема Зоряна Андріївна 19,6 бала
  5. Кіндрас Ірина Михайлівна 17,5 балів
  6. Кошелюк Наталія Василівна 18,5 балів
  7. Перстинко Анастасія Ігорівна 18,7 бала
  8. Рудзінська Алла Михайлівна 13,8 бала
  9. Савчак Вероніка Михайлівна 15,1 бала
  10. Стоцька Софія Василівна 17,8 бала
  11. Тарасюк Іванна Анатоліївна 15,9 бала
  12. Тихончук Павло Сергійович 15,4 бала
  13. Харко Марія Володимирівна 17,9 бала
  14. Юрас Катерина Андріївна 15,2 бала
  15. Ярощук Юлія Олегівна 19,6 бала

Наказ № 68-с

Список вступників, зарахованих на місця державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа» на основі повної загальної середньої освіти

  1. Дубінчук Марія Іванівна 506
  2. Желих Юліана Василівна 497
  3. Пашковська Юлія Анатоліївна 527
  4. Сметана Іван Олександрович 438
  5. Стефанишин Марія-Марта Ярославівна 532

 

Наказ № 69-с

Список вступників, зарахованих на місця державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Акушерська справа» на основі повної загальної середньої освіти

  1. Богданець Олександра Анатоліївна 478
  2. Рябуш Дарина Валеріївна 459
  3. Андрощук Іванна Іванівна 444
  4. Оленіч Ганна Сергіївна 441
  5. Васильчик Дмитро Вікторович 435
  6. Морозько Богдана Григорівна 435
  7. Герасимович Софія Миколаївна 416
  8. Ящук Раїса Василівна 412
  9. Сергійчук Альбіна Вікторівна 408
  10. Полицяк Василина Олегівна 403
  11. Кирильчук Юлія Володимирівна 401
  12. Ліщук Тетяна Ігорівна 394
  13. Собчук Павло Васильович 392
  14. Шах Марія-Роксолана Романівна 383
  15. Кривіцка Катерина Олегівна 373

 

 

2014 © Дубенський медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design