Вищий комунальний навчальний заклад
"Дубенський медичний коледж"
Рівненської обласної ради
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

списки зарахованих

Наказ №35-с

Список вступників, зарахованих на місця державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа» на основі базової загальної середньої освіти

  1. Кужекіна Ірина Миколаївна – 18,4 бала
  2. Федорчук Іларіона Миколаївна – 16,7 бала
  3. Літовінська Катерина Миколаївна – 26,3 бала
  4. Лелякова Вікторія Вадимівна – 25,2 бала
  5. Бакунець Світлана Сергіївна – 25,0 бала
  6. Євтушок Яна Василівна – 24,4 бала
  7. Тимощук Ольга Володимирівна – 24,4 бала
  8. Чорнобай Андрій Олександрович – 22,9 бала
  9. Руда Інна Анатоліївна – 22,7 бала
  10. Скакун Алла Олегівна – 22,3 бала
  11. Бондарець Павло Олексійович – 22,2 бала
  12. Фітель Валентина Василівна – 22,1 бала
  13. Парета Юрій Анатолійович – 21,7 бала
  14. Кирилюк Ганна Ігорівна – 21,4 бала
  15. Коток Богдан Миколайович – 20,8 бала
  16. Герасимчук Олександр Олександрович – 20,8 бала
  17. Лупанович Микола Анатолійович – 20,4 бала
  18. Климнюк Богдана Миколаївна – 20,2 бала
  19. Копайгора Катерина Олександрівна – 20,1 бала
  20. Козак Вікторія Віталіївна – 20,1 бала
  21. Новак Богдана Костянтинівна – 20,1 бала
  22. Долинюк Сніжана Василівна – 19,8 бала
  23. Афонікова Катерина Сергіївна – 19,7 бала
  24. Михайлець Анастасія Сергіївна – 19,7 бала
  25. Самборська Анастасія Віталіївна – 19,5 бала

 

 

 Наказ №36-с

Список вступників, зарахованих на місця за кошти фізичних або юридичних осіб на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа» на основі базової загальної середньої освіти

  1. Кузьмінова Марія Вікторівна – 19,2 бала
  2. Богайчук Владислав Валерійович – 19,1 бала
  3. Шевчук Марія Валентинівна – 19,0 бала
  4. Заприлюк Ростислав Володимирович – 19,0 бала
  5. Бусель Юлія Павлівна – 18,9 бала
  6. Степюк Ілона Юріївна – 18,9 бала
  7. Кулініч Світлана Іванівна – 18,8 бала
  8. Іванів Мирослава Володимирівна – 18,3 бала
  9. Стах Тетяна Василівна – 18,2 бала
  10. Кульгук Вадим Володимирович – 18,2 бала
  11. Трисантович Анастасія Олександрівна – 18,1 бала
  12. Козюк Михайло Сергійович – 18,1 бала
  13. Грибовська Юлія Володимирівна – 17,8 бала
  14. Шарка Марія Олександрівна – 17,8 бала
  15. Ясинська Сніжана Валеріївна – 17,7 бала
  16. Коблюк Юрій Олександрович – 17,7 бала
  17. Мирончук Вікторія Петрівна – 17,5 бала
  18. Коваль Юлія Петрівна – 17,5бала
  19. Будько Анастасія Валентинівна – 17,3 бала
  20. Пилипович Юлія Юріївна – 17,3 бала
  21. Скібчик Галина Іванівна – 17,3 бала
  22. Ковалюк Ліана Сергіївна – 17,2 бала
  23. Семенчук Софія Володимирівна – 17,0 бала
  24. Якимець Аліна Володимирівна – 17,0 бала
  25. Комаревич Катерина Іванівна – 16,8 бала
  26. Шастун Марина Анатоліївна – 16,6 бала
  27. Ляшук Тетяна Юріївна – 16,5 бала
  28. Середюк Юлія Петрівна – 16,1 бала
  29. Комісарук Валерія Валеріївна – 15,9 бала
  30. Шанько Марія Іванівна – 15,8 бала
  31. Степанюк Дарина Сергіївна – 15,8 бала
  32. Нестерович Юлія Дмитрівна – 15,6 бала
  33. Мартинюк Валентина Петрівна – 15,3 бала
  34. Грицюк Надія Сергіївна – 15,3 бала
  35. Борсук Олександр Володимирович – 15,0 бала
  36. Нечипорук Катерина Олександрівна – 14,9 бала
  37. Зіва Тетяна Василівна – 14,7 бала

 

 

Наказ №37-с

 Список вступників, зарахованих на місця державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Акушерська справа» на основі повної загальної середньої освіти

  1. Поліщук Оксана Василівна – 400 балів
  2. Ліхатова Інна Миколаївна – 469 балів
  3. Панасюк Юлія Ярославівна – 456 балів
  4. Залога Наталія Михайлівна – 455 балів
  5. Шкода Катерина Сергіївна – 449 балів
  6. Полюхович Тетяна Сергіївна – 446 балів
  7. Заєць Анна Анатоліївна – 442 балів
  8. Данилік Віра Юріївна – 406 балів
  9. Кучер Юлія Олександрівна – 382 балів
  10. Заріцька Діана Ярославівна – 381 балів
  11. Карпік Інеса Валентинівна – 379 балів
  12. Потер Юлія Іванівна – 377 балів
  13. Єленець Оксана Анатоліївна – 359 балів

 

Наказ №40-с

Список вступників, зарахованих на місця державного замовлення на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа» на основі повної загальної середньої освіти

  1. Савонік Аліна Вікторівна – 485 балів
  2. Киричук Уляна Леонідівна – 476 балів
  3. Коружак Володимир Васильович – 469 балів
  4. Черевач Софія Володимирівна – 426 балів
  5. Войтович Зоряна Мар’янівна – 402 балів

 

 

2014 © Дубенський медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design