Вищий комунальний навчальний заклад
"Дубенський медичний коледж"
Рівненської обласної ради
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

Рейтинговий список вступників на основі базової загальної освіти

Рейтинговий список вступників, які допущені до конкурсного відбору

на основі базової загальної середньої освіти на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа»

 

1 Кужекіна І. М.  18,40
2  Федорчук І. М.  16,70
3  Літовінська К. М.  26.30
4  Лелякова В. Б.  25.20
5  Бакунець С. С.  25.00
6  Євтушок Я. В. 24.40
7 Тимощук О. В. 24.40
8 Чорнобай А. О. 22.90
9 Руда І. А. 22.70
10 Скакун А. О. 22.30
11 Бондарець П. О. 22.20
12 Фітель В. В. 22.10
13 Парета Ю. А. 21.70
14 Кирилюк Г. І. 21.40
15 Коток Б. М. 20.80
16 Герасимчук О. О. 20.60
17 Лупанович М. А. 20.40
18 Климнюк Б. М. 20.20
19 Копайгора К. О. 20.10
20 Козак В. В. 20.10
21 Новак Б. К. 20.10
22 Долинюк С. В. 19.80
23 Афонікова К. С. 19.70
24 Михайлець А. С. 19.70
25 Самборська А. В. 19.50
26 Сергійчук В. В. 19.50
27 Ніколюк Т. А. 19.40
28 Демчук Л. Л. 19.40
29 Вишневська В. Ю. 19.30
30 Казун Ю. Я. 19.20
31 Кузьмінова М. В. 19.20
32 Фігнар Л. І. 19.20
33 Богайчук В. В. 19.10
34 Шевчук М. В. 19.00
35 Заприлюк Р. В. 19.00
36 Чевжик М. Г. 19.00
37 Бусель Ю. П. 18.90
38 Степюк І. Ю. 18.90
39 Прокопчук Є. О. 18.80
40 Кулініч С. І. 18.80
41 Наумович О. М. 18.50
42 Віннічук Я. Я. 18.50
43 Цьолко О. А. 18.40
44 Іванів М. В. 18.30
45 Мельничук Д. В. 18.30
46 Стах Т. В. 18.20
47 Сінкевич Ю. В. 18.20
48 Кульгук В. В. 18.20
49 Швая Т. В. 18.20
50 Трисантович А. О. 18.10
51 Козюк М. С. 18.10
52 Штука А. О. 17.90
53 Штука С. М. 17.80
54 Турчин М. В. 17.80
55 Грибовська Ю. В. 17.80
56 Шарка М. О. 17.80
57 Ясинська С. В. 17.70
58 Коблюк Ю. О. 17.70
59 Бабій В. М. 17.70
60 Цокало І. І. 17.70
61 Кушнір Н. А. 17.70
62 Мирончук В. П. 17.50
63 Коваль Ю. П. 17.50
64 Чоловська Н. О. 17.40
65 Будько А. В. 17.30
66 Пилипович Ю. Ю. 17.30
67 Скібчик Г. І. 17.30
68 Ковалюк Л. С. 17.20
69 Степанюк М. І. 17.10
70 Слісарчук В. О. 17.10
71 Семенчук С. В. 17.00
72 Якимець А. В. 17.00
73 Смицька Т. Г. 17.00
74 Білан І. В. 16.80
75 Комаревич К. І. 16.80
76 Калабська М. В. 16.70
77 Братасюк В. В. 16.60
78 Грицаюк Т. А. 16.60
79 Шастун М. А. 16.60
80 Ляшук Т. Ю. 16.50
81 Яніцька Б. Р. 16.20
82 Іванова В. В. 16.20
83 Середюк Ю. П. 16.10
84 Комісарук В. В. 15.90
85 Причепа Т. В. 15.90
86 Шанько М. І. 15.80
87 Степанюк Д. С. 15.80
88 Масюра А. О. 15.60
89 Нестерович Ю. Д. 15.60
90 Мартинюк В. П. 15.30
91 Грицюк Н. С. 15.30
92 Стеха О. В. 15.20
93 Борсук О. В. 15.00
94 Нечипорук К. О. 14.90
95 Зіва Т. В. 14.70
96 Жупило О. П. 14.50
97 Оштук А. В. 14.40

 

2014 © Дубенський медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design