Вищий комунальний навчальний заклад
"Дубенський медичний коледж"
Рівненської обласної ради
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

Рейтинговий список вступників на основі базової загальної освіти

Рейтинговий список вступників, які допущені до конкурсного відбору

на основі базової загальної середньої освіти на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа»

 

Номер Прізвище_Імя_Побатькові

Конкурсний

бал

Пріоритетністьзаяви Середній балдокументу

про_освіту

Ознака_особливих

підстав_для

зарахування

1 Печенюк Олександра Анатоліївна 18,3 8,3 Квота – 1
2 Федорчук Владислав Анатолійович 28,7 9,7
3 Опалько Раїса Сергіївна 23,9 10,9
4 Таргоній Ангеліна Мирославівна 23,5 10,5
5 Борова Марія Миколаївна 23,5 10,5
6 Демчук Валентина Вікторівна 23,2 9,2
7 Свередюк Назар Юрійович 22,3 8,3
8 Кващук Вікторія Олегівна 21,7 10,7
9 Ткачук Галина Сергіївна 21,6 9,6
10 Слободенюк Катерина Миколаївна 21,5 10,5
11 Гайдамаха Віра Михайлівна 21,5 9,5
12 Стельмащук Владислав Сергійович 21,4 9,4
13 Міцюк Аліна Русланівна 21,1 9,1
14 Баняс Юлія Василівна 21 10
15 Войтишин Андрій Павлович 21 9
16 Романюк Лілія Олексіївна 20,8 9,8
17 Тивонюк Анастасія Андріївна 20,8 8,8
18 Шевчук Анастасія Василівна 20,7 10,7
19 Недбало Василь Миколайович 20,6 8,6
20 Бідюк Марія Іванівна 20,4 10,4
21 Лех Марта Анатоліївна 20,4 9,4
22 Чучман Олена Вадимівна 20,3 10,3
23 Маруха Юліана Дмитрівна 20,3 10,3
24 Колодинська Христина Олегівна 20,3 9,3
25 Новосад Тетяна Олегівна 20,3 9,3
26 Мандзюк Наталія Сергіївна 20,2 10,2
27 Островський Владислав Леонідович 20,2 10,2
28 Кисиленко Катерина Олегівна 20,2 9,2
29 Хмелюк Дмитро Олександрович 20 9
30 Царук Наталія Андріївна 19,8 10,8
31 Барчинець Каріна Євгенівна 19,7 9,7
32 Кот Юлія Юріївна 19,7 8,7
33 Ярощук Юлія Олегівна 19,6 10,6
34 Єрема Зоряна Андріївна 19,6 8,6
35 Козіцька Ангеліна Павлівна 19,2 10,2
36 Карп`юк Оксана Василівна 19,2 9,2
37 Кочубей Віта Михайлівна 18,7 9,7
38 Перстинко Анастасія Ігорівна 18,7 8,7
39 Кошелюк Наталія Василівна 18,5 9,5
40 Жабчик Анастасія Вікторівна 18,2 9,2
41 Приступлюк Анастасія Вікторівна 18 8
42 Харко Марія Володимирівна 17,9 8,9
43 Климчук Вадим Валерійович 17,9 8,9
44 Гронь Ілона Володимирівна 17,8 9,8
45 Стоцька Софія Василівна 17,8 8,8
46 Карпік Юлія Анатоліївна 17,8 7,8
47 Панасюк Артем Миколайович 17,6 9,6
48 Богданова Ангеліна Анатоліївна 17,5 9,5
49 Кіндрас Ірина Михайлівна 17,5 8,5
50 Годун Іванна Володимирівна 17,3 8,3
51 Юречко Тетяна Василівна 17,3 8,3
52 Гаврилюк Катерина Петрівна 17,2 9,2
53 Бельц Оксана Володимирівна 17,2 8,2
54 Адашинська Анастасія Ігорівна 17 8
55 Єлістратова Ольга Володимирівна 16,8 8,8
56 Дмитрук Катерина Миколаївна 16,8 7,8
57 Годун Марія Володимирівна 16,6 8,6
58 Богачук Лілія Дмитрівна 16,6 8,6
59 Сімора Олена Миколаївна 16,5 7,5
60 Василюк Анастасія Юріївна 16,4 7,4
61 Грабік Павло Володимирович 15,9 7,9
62 Тарасюк Іванна Анатоліївна 15,9 7,9
63 Наулік-Ковалевич Маріанна Олександрівна 15,7 7,7
64 Невротова Аліна Олександрівна 15,4 7,4
65 Тихончук Павло Сергійович 15,4 7,4
66 Юрас Катерина Андріївна 15,2 7,2
67 Савчак Вероніка Михайлівна 15,1 7,1
68 Хлистік Аліна Ігорівна 15,1 7,1
69 Рудзінська Алла Михайлівна 13,8 5,8
70 Бабійчук Віра Володимирівна 13,5 5,5

2014 © Дубенський медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design