Вищий комунальний навчальний заклад
"Дубенський медичний коледж"
Рівненської обласної ради
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

Результати екзаменів

Список вступників, які склали вступний екзамен

з біології та української мови та допущені до конкурсного відбору на основі базової загальної середньої освіти на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа»

Група №1

 

Номер ПІБ Українська мова Біологія
1 Баняс Юлія Василівна 5 (п’ять) 6 (шість)
2 Барчинець Каріна Євгенівна 5 (п’ять) 5 (п’ять)
3 Богачук Лілія Дмитрівна 4 (чотири) 4 (чотири)
4 Борова Марія Миколаївна 6 (шість) 7 (сім)
5 Василюк Анастасія Юріївна 4 (чотири) 5 (п’ять)
6 Войтишин Андрій Павлович 6 (шість) 6 (шість)
7 Грабік Павло Володимирович 4 (чотири) 4 (чотири)
8 Гронь Ілона Володимирівна 4 (чотири) 4 (чотири)
9 Дмитрук Катерина Миколаївна 4 (чотири) 5 (п’ять)
10 Єлістратова Ольга Володимирівна 4 (чотири) 4 (чотири)
11 Єрема Зоряна Андріївна 5 (п’ять) 6 (шість)
12 Кващук Вікторія Олегівна 5 (п’ять) 6 (шість)
13 Кошелюк Наталія Василівна 4 (чотири) 5 (п’ять)
14 Мандзюк Наталія Сергіївна 4 (чотири) 6 (шість)
15 Наулік-Ковалевич Маріанна Олександрівна 4 (чотири) 4 (чотири)
16 Невротова Аліна Олександрівна 4 (чотири) 4 (чотири)
17 Недбало Василь Миколайович 6 (шість) 6 (шість)
18 Савчак Вероніка Михайлівна 4 (чотири) 4 (чотири)
19 Сімора Олена Миколаївна 4 (чотири) 5 (п’ять)
20 Стельмащук Владислав Сергійович 6 (шість) 6 (шість)
21 Тарасюк Іванна Анатоліївна 4 (чотири) 4 (чотири)
22 Ткачук Галина Сергіївна 6 (шість) 6 (шість)
23 Юрас Катерина Андріївна 4 (чотири) 4 (чотири)
24 Юречко Тетяна Василівна 5 (п’ять) 4 (чотири)

 

Список вступників, які склали вступний екзамен

з біології та української мови та допущені до конкурсного відбору на основі базової загальної середньої освіти на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа»

Група №2

 

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Біологія
1. Жабчик Анастасія Вікторівна 4 (чотири) 5 (п’ять)
2. Кіндрас Ірина Михайлівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
3. Слободенюк Катерина Миколаївна 5 (п’ять) 6 (шість)
4. Колодинська Христина Олегівна 5 (п’ять) 6 (шість)
5. Перстинко Анастасія Ігорівна 5 (п’ять) 5 (п’ять)
6. Федорчук Владислав Анатолійович 9 (дев’ять) 10 (десять)
7. Тивонюк Анастасія Андріївна 6 (шість) 6 (шість)
8. Новосад Тетяна Олегівна 6 (шість) 5 (п’ять)
9. Годун Іванна Володимирівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
10. Годун Марія Володимирівна 4 (чотири) 4 (чотири)
11. Бельц Оксана Володимирівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
12. Гайдамаха Віра Михайлівна 7 (сім) 5 (п’ять)
13. Бідюк Марія Іванівна 6 (шість) 4 (чотири)
14. Адашинська Анастасія Ігорівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
15. Карп’юк Оксана Василівна 4 (чотири) 6 (шість)
16. Шевчук Анастасія Василівна 5 (п’ять) 5 (п’ять)
17. Кочубей Віта Михайлівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
18. Тихончук Павло Сергійович 4 (чотири) 4 (чотири)
19. Приступлюк Анастасія Вікторівна 5 (п’ять) 5 (п’ять)
20. Кот Юлія Юріївна 4 (чотири) 7 (сім)
21. Лех Марта Анатоліївна 5 (п’ять) 6 (шість)
22. Ярощук Юлія Олегівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
23. Романюк Лілія Олексіївна 6 (шість) 5 (п’ять)

 

Список вступників, які склали вступний екзамен

з біології та української мови та допущені до конкурсного відбору на основі базової загальної середньої освіти на спеціальність «Медсестринство» спеціалізація «Лікувальна справа»

 Група №3

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові вступника Українська мова Біологія
1. Богданова Ангеліна Анатоліївна 4 (чотири) 4 (чотири)
2. Чучман Олена Вадимівна 5 (п’ять) 5 (п’ять)
3. Маруха юліана Дмитрівна 5 (п’ять) 5 (п’ять)
4. Стоцька Софія Василівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
5. Кисиленко Катерина Олегівна 5 (п’ять) 6 (шість)
6. Хмелюк Дмитро Олександрович 6 (шість) 5 (п’ять)
7. Козіцька Ангеліна Павлівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
8. Міцюк Аліна Русланівна 7 (сім) 5 (п’ять)
9. Бабійчук Віра Володимирівна 4 (чотири) 4 (чотири)
10. Островський Владислав Леонідович 6 (шість) 4 (чотири)
11. Рудзінська Алла Михайлівна 4 (чотири) 4 (чотири)
12. Царук Наталія Андріївна 5 (п’ять) 4 (чотири)
13. Панасюк Артем Миколайович 4 (чотири) 4 (чотири)
14.  Печенюк Олександра Анатоліївна 6 (шість) 4 (чотири)
15. Гаврилюк Катерина Петрівна 4 (чотири) 4 (чотири)
16. Опалько Раїса Сергіївна 6 (шість) 7 (сім)
17. Демчук Валентина Вікторівна 8 (вісім) 6 (шість)
18. Харко Марія Володимирівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
19. Свередюк Назар Юрійович 9 (дев’ять) 5 (п’ять)
20. Климчук Вадим Валерійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
21. Таргоній Ангеліна Мирославівна 7 (сім) 6 (шість)
22. Хлистік Аліна Ігорівна 4 (чотири) 4 (чотири)
23. Карпік Юлія Анатоліївна 6 (шість) 4 (чотири)

 

2014 © Дубенський медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design