ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

         ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО “Рівненська медична академія” РОР надає публічну інформацію керуючись Законом України Про доступ до публічної інформації.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

Надання публічної інформації коледж здійснює у відповідь на інформаційний запит.

Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати:

 ім′я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

 опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

підпис і дату.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Зразки форм для подання інформаційного запиту :

Форма для подання запиту в письмовому вигляді

Форма для подання запиту в електронному вигляді

Поштова адреса для подання інформаційного запиту:

Україна, 35603, м. Дубно, вул. К. Острозького 25

тел/факс: +38(03656)3-23-82

електронна пошта: dubnomed@ukr.net

Запити про доступ до персональних даних (щодо розміру стипендії, кількість місяців у навчальному році тощо) повинні бути оформлені згідно із вимогами ст. 16 Закону України “Про захист персональних даних” (зокрема, вказати реквізити документа, що посвідчують особу запитувача).

Кожен студент коледжу має право звернутись до дирекції та адміністрації коледжу з питань, що виникають в ході навчання.

Звертаємо увагу, що Законом України «Про доступ до публічної інформації» передбачено вимоги щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом більше 10 сторінок.

Рішення, дії чи бездіяльність співробітників ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО “Рівненська медична академія” РОР щодо забезпечення доступу до публічної інформації можуть бути оскаржені до директора коледжу, КЗВО “Рівненська медична академія” РОР або суду відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

З метою забезпечення прозорого здійснення закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері та розвитку добросовісної конкуренції, ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО “Рівненська медична академія” РОР здійснює закупівлі товарів, робіт, послуг виключно на підставі та в межах Закону України “Про публічні закупівлі” на майданчику “Прозорро”.

 

  1. Плани закупівель ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО “Рівненська медична академія” РОР

  1. Тендери ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО “Рівненська медична академія” РОР

  1. Закупівлі ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО “Рівненська медична академія” РОР

  1. Теплопостачання приміщень за адресою: 35600 Рівненська область м.Дубно вул.К.Острозького,25.

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-30-002842-b)

  1. Технічне-обгрунтування-закупівлі

  1. Ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-08-008792-a

  1. Ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-16-006667-c

  1. Ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-21-002230-a

  1. Ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-29-001415-a

  1. Ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-29-002727-a

  1. Ідентифікатор закупівлі UA-2022-01-04-001075-c

Вся інформація про проведені закупівлі зберігається в центральній базі даних і доступна на сайті , це дає можливість ознайомитися з тим, які замовники на ній діють, а також які товари та послуги і з якою вартістю вони закуповують. Як працює система детально можна ознайомитись за посиланням.