Календар визначних подій змінюється, але незмінними залишаються традиції , що утвердились в стінах нашого навчального закладу.

29 травня 2021 року (остання субота травня кожного року) традиційно Дубенський фаховий медичний коледж зібрав випускників різних поколінь на 15-ту ювілейну зустріч.

Мелодія юності… Для кожного вона звучить по-різному. Для одних –вона весела і безтурботна, для інших- трепетна і ніжна, як перелив дзвоника, яким сповістила про початок свята керівник коледжу Жанна Кислюк. У вітальному слові вона наголосила, що славні сторінки історії навчального закладу пов’язані із долями його випускників. Тому ми пишаємось, горді їх досягненнями і звершеннями.

Жанна Михайлівна адресувала слова подяки викладачам, які довгий час працювали в училищі, коледжі і стали гідним взірцем для наступних поколінь. Керівник коледжу висловила щиру шану колективу, який працює у коледжі сьогодні. Спільна праця, спільна мета, підтримка один одного надихають і надають впевненості в успішній реалізації поставлених завдань. Емоційної піднесенності моменту додало виконання «Многая літа».

Теплі слова вдячності звучали у побажаннях гостей.

Ще одним хвилюючим моментом було виконання присутніми  українських  пісень різних років, популярних в роки студентської юності. Яскравих барв святу додали виступи студентських мистецьких колективів.

Святкування проходило на території паркової зони «Острівок» міста Дубна.  А у коледжі випускники мали змогу посидіти за своїми улюбленими партами, пройшлися оновленими кабінетами, аудиторіями. Тематичні фото зони стали приємним сюрпризом і можливістю зробити пам’ятні світлини про ювілейну зустріч.

Надовго залишить ця зустріч теплий спогад у душі. Щиро сподіваємось, Ви з нетерпінням будете чекати нових зустрічей. І на заваді не стануть ні далека відстань, ні примхи погоди. Головне – щирість спілкування та бажання зустрітись у стінах Alma mater!

До нових зустрічей!