75 років….   До цієї знаменної дати коледж йшов довгим шляхом невтомної і натхненної  праці  не одного покоління досвідчених, мудрих людей, які готували висококваліфікованих медичних спеціалістів. Це був шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження   здобутків.  
            Історією коледжу ми завжди пишалися. Розпочалася вона у далекому повоєнному 1946 році,  коли  у невеличкому будинку з двома кімнатами по вулиці Шевченка   відкрилася Сестринська медична школа.  У 1950 році навчальний заклад   отримує нове приміщення з 6-ти кімнат по вулиці К. Острозького. У 1952 році  відкрилося акушерське відділення,  у 1954 році – фельдшерське відділення.  В цьому ж році  сестринська медична школа змінює статус і стає училищем.  Протягом 60-70-х років училище зміцнює свою матеріально-технічну базу:  будується гуртожиток, новий навчальний корпус.  У 2005 році училище  набуває статусу коледжу.   

             Історія не зупиняється, і вже сьогодення  приносить нам нові вагомі здобутки:  у вересні 2021 року коледж вступає до лав Рівненської медичної академії як відокремлений підрозділ Дубенський фаховий медичний коледж.  А ще  повертає власні навчальні площі  збудованого у 70-ті роки корпусу.

            75 років – це не просто дата, це переплетення долі тих, кому медична школа, училище, коледж стали Alma mater і тих, хто щедро сіяв зерна знань і благословляв своїх випускників на нелегку, але  благородну працю. Дороги й стежки, якими пішли випускники навчального закладу пролягли по всій славній Україні, по всьому світу.

            За роки  існування  коледжу багато людей залишили добрий слід на його сторінках.  Слова глибокої шани   директорам нашого закладу –  тим, хто стояв біля витоків створення закладу і продовжував його славні традиції:   Алексєєвій Олександрі Іларіонівні, Клепіковій Зої Олексіївні, Блощаневич Тамарі Флорівні,  Дулюку Адаму Андрійовичу, Тихолізу Миколі Миколайовичу, Радчуку Всеволоду Леонідовичу, Венгрин Надії Олексіївні. Низький уклін їм за вагомий внесок у розвиток коледжу.

            Не менші слова вдячності викладачам,  людям, закоханим у свою справу. Велика частка їх нелегкої творчої праці в тому,  що наші випускники зростали чесними, працьовитими, милосердними до хворих з високим почуттям обов’язку. 

            Колектив Дубенського фахового медичного коледжу осмислює свою історію, живе насиченим сьогоденням, визначає перспективи на майбутнє. Задля цього працює творчо, має грандіозні плани для розвитку та  постійно удосконалює процес підготовки  фахівців галузі  охорони здоров’я України.

                                Директор коледжу             Жанна КИСЛЮК