Гуртожиток

Комендант гуртожитку

Кордовська-Молявчик
Лоліта Львівна

У ДУБЕНСЬКОМУ ФАХОВОМУ МЕДИЧНОМУ КОЛЕДЖІ ФУНКЦІОНУЄ ГУРТОЖИТОК НА 85 МІСЦЬ. У ньому створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе як вдома – кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями, розраховані для проживання 3-4-ох осіб; кухні, туалети, умивальні кімнати по дві на кожному поверсі та душова кімната  на першому поверсі.

До послуг студентів – зала на  місць, де відбуваються зустрічі, конкурси, різноманітні заходи, кімнати для занять,  також проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету. На території гуртожитку є спортивний майданчик де студенти мають можливість у вільний від навчання час, займатися спортом. Працює медичний пункт, куди за потребою можуть звернутись студенти.

Адміністрація коледжу докладає чимало зусиль, щоб належно утримувати гуртожиток, робить усе, щоб студентське житло відповідало сучасним стандартам. Для розв’язання побутових проблем, сприяння організації дозвілля молоді, оперативного вирішення всіх інших питань, які повсякчас виникають, створена студентська рада гуртожитку, до функцій якої входить організація роботи санітарних постів, проведення конкурсів на кращу кімнату.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЖИВАННЯ СТУДЕНТІВ У ГУРТОЖИТКУ.

Під час навчання в Дубенському фаховому медичному коледжі іногородні студенти мають можливість проживати у гуртожитку коледжу. Плата за проживання здійснюється за 6 місяців. Вартість проживання становить        грн. за місяць. 

ПРАВОМ ПОЗАЧЕРГОВОГО ТА ПЕРШОЧЕРГОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ У ГУРТОЖИТКУ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ СТУДЕНТИ З ЧИСЛА:

  • дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування чи осіб прирівняних до них віком від 18 до 23 років
  • інвалідів першої та другої групи та дітей інвалідів віком до 18 років відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
  • осіб, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надане таке право. А саме: учасники бойових дій; діти, учасників бойових дій; діти, один із батьків яких загинув чи пропав безвісти у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; особи, зареєстровані як внутрішньо переміщені
  • осіб із малозабезпечених родин (сім’я перебуває на обліку в органах соцзахисту і отримує допомогу від держави)
  • осіб із багатодітних родин (5 і більше дітей).

Основним критерієм поселення студентів, які не мають пільг щодо забезпечення житлом є віддаленість місця їх постійного проживання від м. Дубно. Насамперед місцями у гуртожитку забезпечуються студенти, які мешкають у віддалених регіонах України.

Розподіл місць у гуртожитку здійснюється згідно з наказом директора Дубенського фахового медичного коледжу.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, голова студради, завідувач гуртожитку, спільно з кураторами академічних груп стежать за порядком у гуртожитку  впродовж навчального року. На кожному поверсі обирається староста, який контролює роботу чергових та слідкує за порядком.

Культурне життя студентів-мешканців гуртожитку , досить різноманітне: проводиться чимало заходів інтелектуального, розважального та спортивного характеру.

Договір

Положення-про-користування-гуртожитком

Полеження про СТУДРАДУ

Студенська рада гуртожитку

Виховна робота в гуртожитку медичного коледжу

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитку

Реквізити