Гуртково – просвітницька робота студентів медичного коледжу є важливим компонентом їхньої освітньої діяльності, спрямованою на підвищення медичної грамотності населення, популяризацію здорового способу життя та профілактику захворювань. Ця робота допомагає студентам набувати додаткового практичного досвіду, розвивати комунікативні навички та педагогічні здібності.

Основні напрямки гуртково – просвітницької роботи студентів медичного коледжу включають:

  1. Організація лекцій та семінарів: Студенти проводять лекції з основ медицини, здорового харчування, фізичної активності, профілактики захворювань тощо для широкого кола слухачів.

  2. Проведення тематичних воркшопів та тренінгів: Студенти організовують практичні заняття з першої допомоги, орієнтовані на надання ефективної допомоги в невідкладних ситуаціях.

  3. Робота з молоддю: Студенти організовують гуртки, пропонуючи ігрові та розважальні активності, спрямовані на формування здорового способу життя.

  4. Проведення інформаційних кампаній: Студенти беруть участь в організації та проведенні інформаційних кампаній, спрямованих на профілактику конкретних захворювань, вакцинації та інші актуальні теми здоров’я.

  5. Співпраця з громадськими організаціями: Студенти активно співпрацюють з громадськими організаціями, здійснюючи спільні проекти та заходи, спрямовані на підвищення рівня медичної грамотності населення.

Гуртково – просвітницька робота студентів медичного коледжу сприяє активному взаємодії з суспільством, підвищенню рівня медичної культури населення та формуванню позитивного ставлення до здоров’я і профілактики захворювань.

ТИЖДЕНЬ АКУШЕРСТВА

З 22 по 26 квітня 2024 року циклова комісія акушерсько-хірургічних дисциплін провела тиждень акушерства, присвячений Всесвітньому Дню акушерки. Протягом тижня ...

Кір: що потрібно знати про хворобу?

24 квітня 2024 року в нашому коледжі для студентів І-ІІІ курсів була проведена інформаційна-просвітницька година на тему : «Кір: що ...

З турботою про млинівчан

Започаткована студентами ВП «Дубенський фаховий медичний коледж» КЗВО «Рівненська медична академія» РОР ініціатива «Всетурбота: діємо для здоров’я» знайшла своє продовження ...