Грант для студентів Дубенського фахового медичного коледжу (міжнародна компанія Writing Metier)


Грантовий конкурс від міжнародної компанії: Writing Metier.

 

Кожен учасник має змогу отримати разову стипендію у розмірі 20000 гривень.

Для цього необхідно як найкраще виконати умови конкурсу та написати статтю на одну з запропонованих тем що вказані на сторінці гранту.

Для того щоб прийняти участь у конкурсі необхідно написати статтю на одну із запропонованих тем, що вказані в умовах які ви знайдете на цій сторінці: https://writingmetier.com/article/scholarship. Наступним кроком необхідно надіслати Ваш роботу електронним листом так само дотримуючись певних правил.

 

Бажаємо успіхів кожному учаснику!

 

Грант для студентів Дубенського фахового медичного коледжу (соціальна програма Scholarship)


“Мотивація нескорених 2.0”

У березні 2024 року, спільно з нашим спонсором, ми розпочали новий конкурс “Мотивація нескорених 2.0” в рамках нашого соціального проєкту, спрямованого на підтримку українських освітніх закладів. Учасники конкурсу, переможці ( 5 освітніх закладів) отримують спеціальні нагороди у вигляді “наборів медійника”, до якого входять:

● веб-камера

● освітлення

● штатив
● монопод
● бездротові навушники .
Кількість таких комплектів становить 5.

 

Для отримання винагороди у конкурсі, студентам (командам) необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги освітнього закладу ( або факультету, кафедри чи наукового гуртка), в якому вони навчаються.
Темою цьогорічних робіт є “Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів”.

Заявки на участь прийматимуться з 20 березня по 25 травня на сторінці конкурсу https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html

Участь у конкурсі безкоштовна! Детальні умови – на офіційному сайті проєкту scholarship.in.ua.

Зазначимо, що в межах даного соціального проєкту “Scholarship в Україні” на сьогоднішній день успішно проведено понад 12 конкурсів для студентів ЗВО під нашою організацією.

 

Грант для студентів Дубенського фахового медичного коледжу


На черзі новий грант, і ще один студент отримає фінансову стипендію, яку зможе використати для навчання та розвитку. Грант проводиться за інформаційної підтримки МОН.

Дорогі друзі!

З великою радістю оголошуємо про старт всеукраїнського конкурсу для школярів та студентів України на тему: Моя країна – моя відповідальність Мета конкурсу: допомогти у формуванні національної свідомості серед молодих людей України. Учасник гранту має змогу отримати стипендію у розмірі 20000 гривень! Для цього необхідно написати конкурсу роботу згідно умов та тематиці зазначеної на сторінці гранту.  Звертайте увагу на усі умови, щоб Ваша робота була прийнята суддівською колегією та мала шанси стати найкращою серед інших. Рекомендуємо використовувати власний життєвий досвід та писати особисті щирі думки. Усі необхідна інформація на сторінці гранту.Дякуємо Вам за участь! Слава Україні!

Друзі, дякую Вам за участь у цій нелегкій але добрій та важливій справі! 

З повагою Ілля Олійник, керівник проекту https://scholarship-foundation.net/

Грант для студентів Дубенського фахового медичного коледжу (соціальна програма Scholarship)


Вітаю!
Мене звати Михайло – я менеджер соціальних та освітніх проектів в Україні. Я представляю компанію Грузар яка є грантодавачем проекту Scholarship Україна 2024. Загальна сума грунату – 50 000 грн. Можливо саме ваші учні або студенти стануть переможцями та отримають головний приз для оплати навчання або освітніх курсів.
Хто може взяти участь?
Всі учні 10 – 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студенти 1 – 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ) денної або заочної форми навчання, які навчаються на бюджетній або контрактній основі.
 
Що потрібно зробити?
Написати статтю на одну з тем:
“Перспективи розвитку вантажних перевезень в Україні”,
“Як вплинула війна на сферу вантажних перевезень України”.
Більше деталей про конкурс можна подивитися за посиланням Грант від Грузар
 
Scholarship Україна 2024 
В межах соціального проєкту для учнів та студентів вже стартував новий конкурс “Scholarship в Україні 2024”.
У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або для будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.
Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об’єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.
Детальніше про діючий конкурс:
Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 – 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студент 1 – 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ), незважаючи на фаховий напрямок та форму навчання. Переможець отримає грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а ті хто займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають 15 000 грн та 5 000 грн.
Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.
Роботи прийматимуться до  30 квітня 2024 року. Детальні умови – на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant
Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2023 можна також на сторінці конкурсу.
 
Контакти: 
Руденко Михайло – організатор та представник грантонадавача. 
Телефон: +380 97 919 14 26 
 

Грант для студентів Дубенського фахового медичного коледжу (соціальна програма Scholarship)


В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.

В зв’язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.   

Запрошуємо студентів Дубенського фахового медичного коледжу взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! 

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 8 номінацій:

9 500 грн. – https://rental-power.com.ua/ua/sotsialnyj-proekt-scholarship-dlja-studentov-razdaem-granty-na-obuchenie/ (запитання та роботи надсилати на пошту: powerrental3@gmail.com )

17 500 грн. – https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua )

25 000 грн. – https://art-trade.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@art-trade.com.ua )

30 000 грн. – https://autoclav.com.ua/ua/scholarship/ ( для того, щоб отримати відповідь на запитання або надіслати роботу потрібно заповнити анкету на сайті програми )

30 000 грн. – https://kes.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: kesklinika@ukr.net)

30 000 грн. – https://belsta.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship.belsta@gmail.com )

100 000 грн. – https://seoquick.com.ua/ua/scholarship-ua/ ( запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@seoquick.com.ua )

100 000 грн. – https://trading.biz/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@trading.biz)

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

 

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

 

Грант від VinCheck.Me

Команда VinCheck.Me радо оголошує про старт конкурсу для студентів українських вишів. За найкращу написану статтю учасник отримає грантову стипендію на навчання у розмірі 20000 гривень!

Суддівська колегія складається з співробітників та партнерів компанії.

 

Для того, щоб прийняти участь необхідно написати статтю відповідно до вимог на сторінці: https://vincheck.me/scholarship/ і надіслати її на електронну адресу: scholarship@vincheck.me

 

Бажаємо успіхів кожному студенту. Слава Україні!

 

Грант від компанії idmedia.ua 

Доброго дня!

Друзі, повідомляємо Вас про початок нового гранту для студентів.

Команда idmedia.ua оголошує про конкурсу для студентів українських вузів!

Наша мета: підтримати студентів, змотивувати їх до навчання, розширити кругозір та подарувати приємні емоції від творчого процесу.

Грант отримають 3 переможця: 

1 місце – 10000 гривень;

2 місце – 4000 гривень;

3 місце – 2000 гривень.Студент може обрати будь яку тему, та написати роботу згідно вимогам(на сторінці гранту), за бажанням тему можна поєднати з напрямом навчання.

Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів.

У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії! 

Приклади статей можна знайти за посиланням: БЛОГ КОМПАНІЇ

Деталі конкурсу опубліковані на сторінці сайту: https://idmedia.ua/ua/about/grantДрузі, дякуємо Вам за підтримку проекту та своїх студентів! Бажаємо успіхів та мирного неба! 

Слава Україні!

З повагою Антон Марков, менеджер проекту: scholarship-foundation.net

Конкурсна програма від компанії SEO.UA. 

Компанія “SEO.UA” – один з лідерів з seo просування сайтів оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! 

Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє. 

Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу. Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarship@seo.ua. З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog

Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гранту: https://seo.ua/uk/scholarship

Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні! 

Слава Україні! 

Друзі, ще раз від імені благодійного руху хочу подякувати Вам за підтримку. 

Тримаймося, Єднаймося, Слава Україні!

 

З повагою, Ілля Олійник! -керівник проєкту. 

Грант для студентів від команди veliki.com.ua

Доброго дня! 
Команда veliki.com.ua, оголошує про конкурс на грантову стипендію для всіх студентів українських вузів.
Мета проекту підтримати студентів, які прагнуть навчатися.
 
Команда veliki.com.ua оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів!
Наша мета, підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу.
Оголошуємо початок конкурсу на грант у розмірі 20000(двадцять тисяч) гривень! 
 
Студент може обрати будь яку тему, із запропонованих, за своїм бажанням. Написати твір згідно вимог.
Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів.
У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії! 
Приклади статей можна знайти за посиланням: ᐉ Статті в магазині VELIKI.
 
Деталі конкурсу опубліковані на сторінці сайту: https://veliki.com.ua/dir_bikes.htm#scholarship
 
Дякуємо Вам за участь! Бажаємо успіхів та мирного неба! 
Слава Україні!

Конкурс серед студентів українських навчальних закладів від команди BOOSTYLABS 

Доброго дня! 

Команда BOOSTYLABS з радістю повідомляє про проведення конкурсу серед студентів українських навчальних закладів. 
У важкий час для країни, допомагаємо студентам, яким потрібна підтримка.
 
Команда BOOSTYLABS за підтримки BITONFEED оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів.
Наша мета підтримати українських студентів які мають бажання навчатись та всебічно розвиватися.
Оголошуємо про початок конкурсу на грант, у розмірі 20000 гривень.
 
Інформаційні технології проникають у кожну сферу суспільства та держави. І без неї не може обійтися жодна людина. Саме тому, цей конкурс буде корисним для кожного.
Студент може обрати будь яку тему, та повʼязати її зі своїм напрямом навчання. 
Цей конкурс допоможе розвинути в собі нові знання, які знадобляться в суспільстві 21 століття.
Деталі конкурсу опубліковані на сайті: https://boostylabs.com/blog/scholarship
 
Дякуємо Вам за підтримку студентів. Бажаємо миру над головою!
З повагою Тарас Мулик.
Слава Україні!