Грант на кращу статтю від ZDOROVI.UA

Сервіс “ZDOROVI.UA” по пошуку лікарських препаратів запускає грантову програму на кращі статті серед студентів та викладачів медичних та фармацевтичних навчальних закладів України.

 

Для участі необхідно написати статтю на тему “Як бути здоровим” та відправити на електронну пошту компанії contest@zdorovi.ua. Кількість знаків довільна, головне – щоб тема була повністю розкрита та не пропагандувала відмову від медикаментів. В статті не треба рекламувати та переліковувати назви якихось конкретних фармацевтичних препаратів. Однак має бути згадка про те, що відмова від лікарських препаратів в деяких випадках – це загроза здоров’ю людини.

 

17.05.2023 року серед усіх статей буде обрано 3 найкращі та опубліковано на сайті компанії https://zdorovi.ua/. Переможці отримають грошові призи:

1 місце – 7000 грн

2 місце – 6000 грн

3 місце – 5000 грн

 

Чекаємо на ваші роботи.

З повагою, команда ZDOROVI.UA

Короткостроковий курс «Career Hub Pro: Фриланс для людей з інвалідністю»

Інформуємо, що Громадська організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та експертна платформа Career Hub проводить новий набір на короткостроковий курс «Career Hub Pro: Фриланс для людей з інвалідністю», який дозволить отримати навички роботи на фрилансі та підвищити можливості власного фінансового забезпечення та професійного розвитку для 75 найбільш мотивованих представників молоді з інвалідністю 18-35 років.
Курс є безкоштовним та передбачає підготовку за трьома напрямками: копірайтинг, графічний дизайн, відеомонтаж. Тривалість курсу 2,5 місяці (16 онлайн заходів). За результатом успішного завершення всі учасники отримають сертифікат проходження курсу.
Реєстрація на курс відкрита за посиланням: https://bit.ly/3R5OceQ
Відповідальна особа: Олександр Мостовий, адміністратор спільноти Career
Hub youth@csr-ukraine.org , +380966408259.

Стартує психологічний фотокурс Show and Tell від британських фотографів

 

 

З 1 січня стартувала реєстрація на соціально-психологічний фотокурс Show and Tell для дітей та підлітків з України, віком від 10 до 18 років. Учасникам курсу будуть доступні відеоуроки та онлайн-воркшопи від британських фотографів, додаткові матеріали та презентації з фотомистецтва та коментування творчих робіт українськими фотографами.

Зареєструватися у курсі можна за посиланням до 13 січня: https://forms.gle/Dd63KyKVvbvY4RXh9

Організаторами курсу стали українська освітня компанія HUMAN та британська організація The Photography Movement. Вперше проєкт Show and Tell, був запущений у Лондоні у 2020 році, у результаті чого близько 660 шкіл Великої Британії інтегрували курс у свої навчальні програми.

За словами організаторів ініціатива була запущена для відволікання дітей від жахіть війни та підтримки ментального здоров’я молодого покоління через різноманітні методи фототерапії.

“За результатами дослідження освітнього омбудсмена 83% дітей після початку повномасштабної війни відчувають потребують в психологічній підтримці. Ми розуміємо, що не всі можуть отримати потрібну допомогу. Тому ми разом з британськими партнерами вирішили запустити курс Show and Tell, за допомогою якого діти можуть отримати інструменти саморефлексії, які допоможуть їм самостійно знімати стрес, а також виражати свої приховані емоції лише за допомогою камери телефону”, – коментує координатор проєкту Show and Tell та заступник директора HUMAN Савенець Вікторія.

Разом з ментально-оздоровчим впливом курсу учасники курсу отримають теоретичні та практичні знання з фотографування. Курс триватиме упродовж чотирьох місяців та складатиметься з: 8 відеоуроків, 2 онлайн-воркшопів, практичних домашніх завдань, додаткових матеріалів та супроводу від українських фотографів.

Старт курсу відбудеться 16 січня та продовжиться до кінця травня 2023 року. По завершенню курсу учасники зможуть доєднатися до виставки робіт, де представлять свою фінальну фотороботу. Переможці будуть нагородженні подарунками, а їхні роботи виставлятимуться закордоном для того, щоб ще раз нагадати світові про те, що відбувається в Україні.

Курс проходитиме в онлайн-форматі на освітній платформі “HUMAN Школа”, що також є системою для проведення Всеукраїнського відкритого марафону з української мови та Всеукраїнської учнівської олімпіади у Рівненській області. Усі відеоуроки будуть зберігатися на платформі та будуть доступні у будь-який час для учасників. Тож, за умов вимкнення електроенергії, учасники матимуть вдосталь часу для проходження відеоуроків.

Детальніше про курс можна прочитати на сайті ініціативи Show and Tell. Також конкурсанти запрошуються долучитися до офіційного телеграм-каналу проєкту для того, щоб не пропустити новини.