Вищий комунальний навчальний заклад
"Дубенський медичний коледж"
Рівненської обласної ради
м. Дубно, вул. К. Острозького, 25
Тел./факс: (03656) 3-23-82
тел.: (03656) 3-23-72

Абітурієнти, які допущені до екзамену

СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ:  (223) Медсестринство

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ:  Молодший спеціаліст

які допущені до комплексного вступного екзамену з біології та української мови

ДАТА ВИПРОБУВАННЯ:  22.07.2016

ПОЧАТОК:  9:00  ЗАКІНЧЕННЯ: 10:30

НАЗВА ГРУПИ: 1

1  Бадаліс Віталій Сергійович

2  Величко Марія Василівна

3  Войцеховський Олександр Анатолійович

4  Голюк Ірина Ігорівна

5  Демидюк Ірина Ігорівна

6  Дмитренко Катерина Юріївна

7  Довгай Владислав Вікторович

8  Ільчишина Ольга Сергіївна

9  Климюк Ангеліна Вікторівна

10  Ковалюк Марія Олегівна

11  Кожан Богдан Анатолійович

12  Костюк Яна Анатоліївна

13  Курсик Богдан Петрович

14  Курсик Наталія Василівна

15  Мельник Ірина Русланівна

16  Носальська Іванна Михайлівна

17  Олекса Ірина Валеріївна

18  Оліферчук Максим Андрійович

19  Орел Анна Едуардівна

20  Пащук Катерина Ігорівна

21  Письмак Вероніка Андріївна

22  Поліщук Вадим Анатолійович

23  Попко Марія Сергіївна

24  Салійчук Вадим Іванович

25  Семухіна Маріанна Олегівна

26  Скиба Наталія Мар`янівна

27  Степанова Ольга Олегівна

28  Тимощук Сніжана Василівна

29  Хращук Катерина Олегівна

30  Шаджій Богдана Леонідівна

 

 

СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ:  (223) Медсестринство

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ:  Молодший спеціаліст

які допущені до комплексного вступного екзамену з біології та української мови

ДАТА ВИПРОБУВАННЯ:  23.07.2016

ПОЧАТОК:  9:00  ЗАКІНЧЕННЯ: 10:30

НАЗВА ГРУПИ: 2

 1  Бортник Альона Олександрівна

2  Вакалюк Олександра Миколаївна

3  Воловник Ольга Петрівна

4  Грабік Ілля Володимирович

5  Денищук Василь Вікторович

6  Довганюк Віра Володимирівна

7  Жупило Галина Петрівна

8  Костюк Наталія Михайлівна

9  Котяш Віта Василівна

10  Котяш Марія Василівна

11  Кравець Інна Вікторівна

12  Ксьондзик Софія Михайлівна

13  Лазаревський Ярослав Віталійович

14  Мазурчук Наталія Петрівна

15  Мечик Тетяна Анатоліївна

16  Нагорнюк Діана Олегівна

17  Наумович Ольга Миколаївна

18  Новосад Ангеліна Олегівна

19  Остапчук Вікторія Василівна

20  П`ясецька Олена Миколаївна

21  Петрушко Родіон Анатолійович

22  Поліщук Дарія Іванівна

23  Сапок Василь Ігорович

24  Сірко Олена Андріївна

25  Скігар Валерія Вікторівна

26  Фещук Аліна Віталіївна

27  Хомляк Ольга Андріївна

28  Чигир Любов Романівна

29  Шило Катерина Богданівна

30  Яцків Назарій Іванович

 

 

СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ:  (223) Медсестринство

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ:  Молодший спеціаліст

які допущені до комплексного вступного екзамену з біології та української мови

ДАТА ВИПРОБУВАННЯ:  24.07.2016

ПОЧАТОК:  9:00  ЗАКІНЧЕННЯ: 10:30

НАЗВА ГРУПИ: 3

 

1  Воронко Роман Леонідович

2  Гаврильчик Марія Сергіївна

3  Гойда Ілона Сергіївна

4  Грицюк Юлія Володимирівна

5  Грищук Руслана Петрівна

6  Дейнека Тетяна Степанівна

7  Жук Віктор Юрійович

8  Жуковська Юлія Сергіївна

9  Ільчук Ростислав Алікович

10  Калабський Владислав Сергійович

11  Кирилюк Іванна Іванівна

12  Ковбар Сергій Петрович

13  Колодич Ірина Олегівна

14  Кравчук Софія Павлівна

15  Кричкевич Вероніка Юріївна

16  Мазурець Марія Валеріївна

17  Марценюк Юлія Олександрівна

18  Мельник Юрій Андрійович

19  Ординат Інна Олександрівна

20  Пазур Вікторія Миколаївна

21  Панасюк Софія Миколаїівна

22  Панін Назарій Андрійович

23  Пахай Ольга Петрівна

24  Присньоха Софія Олегівна

25  Присяжнюк Ольга Іванівна

26  Собчук Олена Олексіївна

27  Степанюк Катерина Петрівна

28  Федорук Людмила Тарасівна

29  Чуйко Валентина Степанівна

30  Шаркевич Наталія Вікторівна

 

 

СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ, ЯКІ ВСТУПАЮТЬ ЗА ПРОГРАМОЮ:  (223) Медсестринство

ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ:  Молодший спеціаліст

які допущені до комплексного вступного екзамену з біології та української мови

ДАТА ВИПРОБУВАННЯ:  25.07.2016

ПОЧАТОК:  9:00  ЗАКІНЧЕННЯ: 10:30

НАЗВА ГРУПИ: 4

 

1  Артишук Ірина Олександрівна

2  Березовська Катерина Миколаївна

3  Боднар Ірина Миколаївна

4  Верещинська Анастасія Михайлівна

5  Гайчук Наталія Сергіївна

6  Захленюк Ганна Анатоліївна

7  Захленюк Марія Анатоліївна

8  Кобилянський Микола Олександрович

9  Ковенько Василь Михайлович

10  Костюк Вікторія Михайлівна

11  Кузьмінов Олександр Вікторович

12  Маркусенко Ірина Олегівна

13  Медвідь Назарій Вікторович

14  Міхневич Валентина Миколаївна

15  Ногачевська Тетяна Миколаївна

16  Омелянчук Веніамін Володимирович

17  Осовська Ірина Володимирівна

18  Пасько Дмитро Михайлович

19  Поліщук Катерина Ігорівна

20  Романішина Аліна Геннадіївна

21  Савчук Валентина Юріївна

22  Семенюк Анастасія Арсеніївна

23  Тимощук Андрій Віталійович

24  Федас Тетяна Анатоліївна

25  Хоміч Вероніка Василівна

26  Чернюк Христина Мирославівна

27  Шумер Христина Павлівна

28  Якимець Тетяна Романівна

2014 © Дубенський медичний коледж • Розробка сайту: Umkka Design